1399/11/14-10:36

23 پروژه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

23 پروژه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه حمایت استاندار هرمزگان از ورزش ستودنی است، مطرح کرد: با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال 23 پروژه در دهه مبارکه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

 

محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان عصر امروز با حضور در دفتر خبرگزاری فارس در بندرعباس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی این خبرگزاری اظهار داشت: در دهه مبارک فجر ۲۳ پروژه با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی در حوزه ورزش و جوانان استان هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ضمن بازدید از دفتر خبرگزاری فارس هرمزگان و خداقوت به خبرنگاران این خبرگزاری افزود: در دهه مبارک فجر نیز برنامه‌های متنوعی علی‌رغم شیوع کرونا تدارک دیده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه ۳۷۵ برنامه ورزشی، فرهنگی و جوانان در سراسر استان هرمزگان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجرا می‌شود، تصریح کرد: در این بین از برگزاری مسابقات ملی، استانی و محلی تا میزبانی از اردوهای تیم ملی در استان هرمزگان نیز برنامه‌ریزی شده است و امیدوارم بتوانیم با یک چشم‌انداز مناسب بتوانیم بیشترین بهره را در دوران شیوع کرونا ببریم.

امیاری با اشاره به اینکه در دهه مبارک فجر نیز ۲۳ پروژه با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی در حوزه ورزش و جوانان استان هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان ساخت: انتظارات همواره از ورزش و جوانان زیاد است اما علی‌رغم تمامی مشکلات و بضاعت و شرایط سخت کرونا در حد توانمان نگذاشتیم خللی در بحث توسعه زیرساخت‌ها و اعزام تیم‌های ورزشی رخ دهد.

متولی ورزش استان هرمزگان ضمن تقدیر از زحمات و افتخارآفرینی‌های ورزشکاران و تیم‌های هرمزگانی در رقابت‌های مختلف گفت: همواره قدردان مدال‌آوران و افتخار‌آفرینان استان هرمزگان در میادین مختلف بوده و هستیم که در همین راستا طی هفته جاری در قالب آئین تجلیلی از تیم‌های آیندگان جهت صعود به لیگ یک، تیم فوتسال هیات بانوان رودان به‌منظور صعود به لیگ برتر و همچنین اصحاب پرتلاش رسانه با حضور مسؤولان استان قدردانی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه همواره ورزش دغدغه آحاد جامعه بوده و موفقیت و شکست یک نماینده استان هرمزگان با واکنش مردم مواجه می‌شود که این موضوع نشان از همه‌گیری ورزش بین جامعه دارد، اظهار کرد: بنده با کمال میل تمامی انتقادات، پیشنهادات و همفکری‌ها را با جان و دل قبول می‌کنم و در صورتی اینکه انتقاد سازنده و به دور از حب و بغض باشد به‌طور حتم می‌تواند برای ورزش استان راهگشا باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در خصوص وعده استاندار هرمزگان برای تشکیل شرکت فرهنگی ورزشی متشکل از بنگاه‌های اقتصادی استان برای حمایت از ورزش حرفه‌ای، بیان داشت: به‌طور حتم این موضوع دستاورد بزرگی برای ورزش استان محسوب می‌شود و شاید کمتر چنین اتفاقی در کل کشور دیده باشیم.

وی ادامه داد: این اقدام استاندار هرمزگان نشان از حمایت تمام قد وی از ورزش و دغدغه مسؤولان استان به امر موفقیت در آن است که باید این فرصت را مغتنم بدانیم و برای توسعه ورزش و موفقیت در ورزش حرفه‌ای برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم این خواسته و تلاش به حق استاندار هرمزگان را به سر منزل مقصود برسانیم.

امیاری با بیان اینکه خوشبختانه دغدغه مسؤولان هرمزگان از جمله نماینده ولی فقیه در استان، استاندار هرمزگان و مجمع نمایندگان مجلس نشان دهنده اهمیت ورزش است، عنوان داشت: با تعامل مناسبی که دستگاه ورزش و جوانان با مسؤولان ذی‌ربط دارد به طور حتم در آینده شاهد شکوفایی ورزش هرمزگان خواهیم بود.

وی در پایان در خصوص زمان برگزاری انتخابات هیات همگانی استان هرمزگان، اضافه کرد: تمامی اقدامات لازم انجام شده و آماده برگزاری انتخابات هستیم که قرار است فدراسیون همگانی نیز تاریخ مورد را تأئید و اعلام نماید.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط