1399/11/14-10:46

سقوط آذرخش از لیگ برتر برنامه ریزی شده بود

سقوط آذرخش از لیگ برتر برنامه ریزی شده بود

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: برای حذف تیم ما و سقوط از لیگ برتر کشور برنامه ریزی دقیق و کاملی انجام شده بود.

 

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، عباس روزپیکر در گفتگو با صنعت جنوب با بیان اینکه در فصل قبل همه مسئولین استان دوست داشتند آذرخش از لیگ برتر سقوط کند افزود: از زمانی که تماشاگران و علاقمندان به این تیم جلو درب استانداری تجمع کردند، همان زمان برنامه حذف آذرخش و سقوط از لیگ برتر کلید خورد و برنامه ریزی شد تا سرانجام این امر محقق شود.

 

وی که از اتفاقات پیش آمده برای تیم فوتسال آذرخش بعد از 5 سال حضور در لیگ برتر کشور به شدت ناراحت بود خاطرنشان کرد: برای احقاق حق ما در کمیته استیناف و گرفتن حق هرمزگان، متاسفانه تعدادی از افراد از داخل استان اجازه ندادند کمیته استیناف تشکیل و رای ما صادر شو د تا سقوط ناعادلانه و بدون حمایت مسئولین داشته باشیم.

 

سرمربی آذرخش بندرعباس با انتقاد از پرداختی های باشگاه طی 5 سال گذشته اظهار داشت: چگونه ممکن است باشگاهی در سالهای گذشته و برای شروع هر فصل بالغ بر 120 درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت نکرده باشد اما حالا که تیم سقوط کرده، تسویه تمامی بازیکنان و کادر فنی را انجام داده باشد.چطور ممکن است در سالی که مشکلات اقتصادی صدای همه را در آورده است به راحتی همه بازیکنان و کادر فنی تسویه کامل شوند؟

 

روزپیکر به واریزی مبلغ 17 میلیاردی ریالی پول طی 8 ماه گذشته به حساب باشگاه نیز اشاره کرد و گفت: چرا در گذشته اینگونه پول به حساب باشگاه واریز نمی شد تا تیم بتواند با خیال آسوده به کار خود ادامه دهد و در طول فصل استرس نداشته باشیم.

 

وی ادامه داد: چگونه است که حالا که تیم هیچگونه بدهی ندارد اما امتیاز تیم را واگذار کردند در حالی که می توانستیم با حداقل هزینه  فصل جاری مسابقات را شروع کنیم و دوباره برای بازگشت به لیگ برتر تلاش کنیم.

 

سرمربی آذرخش بندرعباس با تاکید بر اینکه می خواستند تیم به اینجا برسد و حذف شود که به خواسته خود رسیدند و تاوانش را جوانان این شهر خواهند داد یادآور شد: اثرات عدم حضور آذرخش در لیگ برتر را سالهای بعد خواهیم دید که دیگر سودی برای استان نخواهد داشت.

 

روزپیکر از صحبت های مقدماتی با مسئولین فولاد برای هدایت این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول کشور پرده برداشت و تصریح کرد: هنوز به توافق نهایی نرسیده ایم ولی تلاش خواهم کرد در خدمت این باشگاه باشم تا با فراهم شدن شرایط دوباره به لیگ برتر صعود کنیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط