1399/11/22-22:13

جشن پیروزی انقلاب در «بوموسی» جزیره سرافراز ایرانی

هم‌زمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی خودرویی، موتوری و شناوری در جزیره بوموسی به‌عنوان جنوبی‌ترین نقطه مرزی ایران نیز برگزار شد.

 

 

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، همگام با سراسر کشور، راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم‌الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در جزیره بوموسی با حضور مسؤولان، اقشار مختلف مردمی، پرسنل نظامی و انتظامی و پرسنل ادارات و عموم مردم شهرستان از محل میدان امام حسین(ع) جنب مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع) با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق آغاز شد.

22 بهمن امسال با وجود شیوع کرونا و تغییر برنامه‌های برگزاری راهپیمایی باشکوه این روز، در جزیره بوموسی جلوه بی‌نظیری به خود گرفته و صدها موتورسیکلت، خودرو و شناورهای مردمی در آغاز چهل و دومین سالگرد در رینگ ساحلی جزیره رژه همدلی و ایمان برپا کرده‌اند.

صدها شناور مردمی و نظامی و انتظامی نیز همگام با راهپیمایی خودرویی و موتوری مردم بوموسی نیز در جوار ساحل در خلیج فارس به صف عظمت و اقتدار ملت ایران در 22 بهمن پیوستند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم، رژه موتوری پس از عبور از محله‌های صیادان، مروارید و راشستان و گذر از جاده ساحلی رینگ جزیره به محل پایان مراسم که گلزار مطهر شهدای گمنام بود وارد شدند.

در محل گلزار شهدای گمنام، رضا پوربابایی فرماندار شهرستان بوموسی به‌عنوان سخنران ضمن تبریک چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی از حضور حماسی و همیشگی مردم شریف و مرزدار بوموسی در صحنه‌های مختلف انقلاب و میثاق دوباره آنها با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا، تقدیر و تشکر و به طور اختصار خدمات نظام در بوموسی را برای شهروندان تشریح کرد.

در پایان قطعنامه سراسری این راهپیمایی در ۹ بند قرائت و شرکت‌کنندگان با ندای تکبیر خود هر بند از قطعنامه را مورد حمایت قرار دادند.

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط