1399/11/27-21:26

تلاش اسنپ برای از بین بردن موانع در جزیره کیش

اسنپ برای حل مشکلات موجود در جزیره کیش و در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به کاربران تمام تلاش خود را به کار بسته است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، اسنپ برای حل مشکلات موجود در جزیره کیش و در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به کاربران تمام تلاش خود را به کار بسته است. این شرکت با در نظر گرفتن دغدغه‌های رانندگان تاکسی در این جزیره و با همکاری سازمان آب و عمران کیش امکاناتی را برای دسترسی بیشتر کاربران مسافر در اختیار رانندگان محترم تاکسی قرار داده است.

بر این اساس اقداماتی برای افزایش رضایت کاربران راننده تاکسی در نظر گرفته شده است که در ادامه به آن می‌پردازیم؛ در اولین اقدام مقرر شده است که درخواست‌هایی که مبدا آن از فرودگاه کیش است فقط برای رانندگان تاکسی ارسال ‌شود. همچنین در سایر نقاط جزیره‌ی کیش هم اولویت ارسال درخواست تا شعاع یک کیلومتر با رانندگان تاکسی است.

علاوه بر این، بر اساس توافق صورت گرفته، قیمت‌ها به نرخ‌نامه کیش نزدیک شده است.

همچنین اسنپ با در نظر گرفتن تخفیف‌های مختلف و جوایز باشگاه مشتریان خود «اسنپ‌کلاب» از همراهی کاربران مسافر قدردانی می‌کند. در نهایت اسنپ ابراز امیدواری کرد که با انجام این اقدامات بتواند موانع موجود بر سر راه را از میان بردارد تا کیشوندان و مهمانان این جزیره بتوانند از خدمات‌رسانی اولین و بزرگترین اپلیکیشن درخواست خودروی ایران استفاده کنند. کیفیت خدمت‌رسانی همواره دغدغه اسنپ بوده است و در این مسیر نهایت تلاش خود را به کار بسته است.

نظرات

captcha
  • ناشناس 29 بهمن

    جای اسنپ به هیچ عنوان در کیش نیست، حتی اگر به رانندگان وتاکس داران کیش چند میلیارد دلار و یورو دهد، بهتره فقط در تهران جا خوش کنه، نه در دیگر شهرها،نان بری هم حدی داره،

اخبار مرتبط