1399/11/28-16:18

برگزاری نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده

برگزاری نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده

نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده در استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده در استان هرمزگان برگزار شد.

 

این نشست تخصصی به‌همت مرکز بانوان سازمان فضای مجازی سراج استان هرمزگان و با مشارکت دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی، جمعیت فرهنگیان استان هرمزگان و بنیاد ملی خانواده و با حضور سید‌ کمیل‌ حسینی پژوهشگر تربیت جنسی کودکان در بستر اسکای‌روم برگزار شد.

 

در این این نشست حدود ۲۰۰ نفر از معلمین و فرهنگیان، فعالان‌ فرهنگی، مربیان تربیتی و بسیجیان و طلاب علوم دینی شرکت کردند و به بررسی نقش رسانه و فضای مجازی در بلوغ زودرس فرزندان پرداختند.

 

سید کمیل حسینی در خصوص تربیت جنسی در احکام ‌اسلامی، تغییر علایق کودکان، نامگذاری اندام جنسی، مهارت نه گفتن، سرمایه حیا، تغییر الگوهای آمریکایی صحبت کرد.

 

این پژوهشگر تغییر جنسی کودکان اظهار داشت: وقتی الگوهای فرزندان ما در فرهنگ دیگری ایجاد می شود، زیست کودکانمان هم در همان فرهنگ شکل می‌گیرد.

 

وی بیان کرد: متاسفانه در آزمایشات اجتماعی به این نتیجه رسیده‌ایم که علایق جامعه به طور قابل توجهی درحال تغییر است و ما با یک فرایند جهانی روبه‌رو هستیم که جهان را به سمت غربی یا آمریکایی شدن یا پذیرش سبک زندگی آمریکایی سوق می‌دهد و در کشور ما نیز چهره‌ها و سلبریتی‌ها در این امر سکان‌دار هستند.

 

حسینی خاطرنشان ساخت: هر کودکی باید جنسیت خودش را دوست داشته باشد و هویت خودش را بشناسد و متناسب با همان جنسیت بزرگ شود و رشد کند تا در آینده دچار مشکل نشود و پیشنهاد می‌کنم کتاب "اخ‌جون که من‌ منم" را خریداری کنید.

 

در پایان این نشست دوساعته، شرکت‌کنندگان به پرسش و پاسخ پرداخته و محتواهای آموزشی این حوزه را مورد تحلیل قرار دادند‌.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط