1399/12/01-20:23

تساوی خارج از خانه شهرداری تا روز کم‌فروغ فوتسال هرمزگان

تساوی خارج از خانه شهرداری تا روز کم‌فروغ فوتسال هرمزگان

هفتمین امتیاز اشجاری در چهارمین حضورش روی نیمکت شهرداری بندرعباس در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور رقم خورد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، تیم‌ شهرداری بندرعباس در هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم  فوتبال باشگاه‌های کشور به تساوی دست یافت.

شاگردان حسن اشجاری در تیم شهرداری بندرعباس در بازی خارج از خانه مساوی کردند.

در هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم شهرداری بندرعباس در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر با ایرانجوان این شهر دیدار کرد که این بازی در پایان نود دقیقه با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای شهرداری بندرعباس مهدی سرداری در دقیقه ۷۰ گلزنی کرد.  شهرداری با این تساوی ۷ امتیازی شد و در مکان یازدهم جدول رده‌بندی ایستاد.

تیم شهرداری بندرعباس در گروه «الف» لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با تیم‌های علم و ادب تبریز، سپیدرود رشت، اسپاد تهران، فولاد نوین اهواز، شهرداری همدان، نفت و گاز گچساران، مس نوین کرمان، ملی حفاری اهواز، اتحاد کامیاران، ایرانجوان بوشهر، امید گناوه، ویستا توربین و محتشم تبریز هم‌گروه است. این رقابت‌ها با حضور ۲۸  تیم در دو گروه ۱۴ تیمی برگزار می‌شود.

یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش نمایندگان استان در ایستگاه اول لیگ دسته یک فوتسال باشگاه های کشور

در چهارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور دو نماینده استان در دیداری خارج از خانه به مصاف رقبای خود رفتند.

در آغاز هفته نخست این مسابقات فولاد هرمزگان در قرچک به مصاف شهید ستاری این شهر رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد تا اولین امتیاز هرمزگان در این رقابت‌ها را به نام خود ثبت کند. تک گل فولادی‌ها را امیررضا خون‌جهان به ثمر رساند.

اما آیندگان هرمزگان دیگر نماینده استان در این پیکارها در تهران مهمان سفیر گفتمان پایتخت بود که با یک گل بازی را به تیم میزبان واگذار کرد تا دست خالی هفته نخست را به پایان برساند.

رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور در مرحله اول با 26 تیم در چهار گروه برگزار به‌صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد. این مرحله تا 27 اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.

تساوی آوای حدید میناب در هفته پنجم لیگ دسته یک فوتبال جوانان کشور

تیم آوای حدید میناب در هفته پنجم لیگ دسته یک فوتبال جوانان کشور برابر شهید وفایی شیراز به تساوی یک بر یک دست یافت.

نماینده هرمزگان عصر پنجشنبه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به مصاف نماینده  شیراز رفت و در پایان با نتیجه مساوی یک بر یک به کار خود پایان داد.

برای تیم شهید وفایی شیراز از روی نقطه پنالتی علیرضا سروی و برای تیم آوای حدید میناب نیما نیکزاد گلزنی کرد.

تیم آوای حدید میناب در گروه «ب» این رقابت‌ها با تیم‌های مس رفسنجان، فجر سپاسی شیراز، خلیج فارس و شهید وفایی شیراز هم‌گروه است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط