1399/12/08-13:44

خبر رسیده برخی در آخر دولت باز بدنبال انتزاع هستند/ این حرکات جز تنش و نگرانی ثمری نخواهد داشت

خبر رسیده برخی در آخر دولت باز بدنبال انتزاع هستند/ این حرکات جز تنش و نگرانی ثمری نخواهد داشت

نماینده مردم هرمزگان گفت: این مسأله کهنه شده و زنده کردن آن و طرح دوباره و تلاش برای آن، جز ایجاد تنش، ناراحتی و نگرانی میان مردم منطقه و ایجاد حس تضاد میان مردم ثمری به دنبال ندارد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، منصور آرامی نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: طی روزهای اخیر خبر رسیده که دیدارهایی از سوی برخی از نمایندگان استان فارس با مسؤولان عالی کشور به منظور ایجاد تحرکی در زمینه جدایی بخش‌هایی از دو استان هرمزگان و بوشهر صورت گرفته و آنهایی که وعده پوچ انتخاباتی در زمینه وصل کردن حوزه انتخابیه‌شان به دریا سر داده بودند، حالا به دنبال تحقق آن از طریق ایجاد تنش روانی در میان مردم منطقه هستند.

وی افزود: این مسأله کهنه شده و زنده کردن آن و طرح دوباره و تلاش برای آن، جز ایجاد تنش، ناراحتی و نگرانی میان مردم منطقه و ایجاد حس تضاد میان مردم ثمری به دنبال ندارد.

نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت ادامه داد: دولت این موضوع را از دستور کار خود خارج کرده و نصیحت برادرانه ما به معدود افراد پیگیر این موضوع نیز آن است که دست از این اقدام غیراصولی خود بردارند چرا که نه مصلحت نظام و نه منافع منطقه‌ای در این زمینه تأمین نخواهد شد و تنها آثار روانی مخربی بجای می‌گذارد که تبعات هویتی به دنبال خواهد داشت.

آرامی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی کشور که همگی باید به سمت صیانت از وحدت و انسجام ملی حرکت کنیم، طرح چندین باره این موضوع و بازی با روان مردم منطقه چه دستاوردی را نصیب برخی آقایان خواهد کرد؟

وی با تأکید بر این که مردم هرمزگان و فارس همزیستی دوستانه و عمیقی با یکدیگر داشته و امکانات و زیرساخت‌های آنان برای کل مردم ایران فراهم و مهیاست، خاطرنشان کرد: طرح مستمر مسائل مرتبط با هویت مردم منطقه و ایجاد نگرانی و دلهره در آنان ثمری برای مدعیان توسعه ندارد و تنها سبب افتراق‌های منطقه‌ای خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط