1399/12/18-15:09

دیدار جباری با وزیر ورزش/ تأکید بر تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام

دیدار جباری با وزیر ورزش/ تأکید بر تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام

احمدجباری نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با همراهی محمودرضاامیاری مدیر کل ورزش و جوانان با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، احمد جباری نماینده غرب مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و امیاری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با دکترمسعودسلطانی فر وزیر ورزش وجوانان دیدار و گفتگو کردند.

امیاری در این دیدار گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان استان درحوزه انتخابیه غرب استان و توسعه زیرساخت‌های اماکن و فضاهای ورزشی دراستان ارائه کرد.

همچنین در این نشستجباری در خصوص روند پروژه‌های ورزشی و تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام ورزشی در حوزه انتخابیه خود و توسعه زیرساختهای ورزشی و ورزش قهرمانی و همگانی استان مباحث جداگانه‌ای را مطرح کرد.

در این نشست برای  توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان اعتبار لازم برای ایجاد زمین‌های چمن فوتسال محله‌ای، تکمیل اماکن ورزشی نیمه تمام، جذب اعتبارات و افزایش سرانه ورزشی استان نیز مورد بررسی و تأکید قرار گرفت.

سلطانی فر وزیر ورزش نیز در این نشست ضمن تشکر از حضور جباری نماینده غرب مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و امیاری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان  جهت پیگیری مسائل و موضوعات دوحوزه  ورزش  و جوانان ، در راستای مباحث مطرح شده قول مساعد و دستورات لازم را صادر کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط