1399/12/26-11:40

تفاهم نامه همکاری اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان با جهاد دانشگاهی منعقد شد

تفاهم نامه همکاری اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان با جهاد دانشگاهی منعقد شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان از تفاهم نامه به منظور راه‌اندازی و راهبری مراکز نوآوری و شتابدهی با هدف شتابدهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان فی مابین اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان و جهاد دانشگاهی منعقد شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمودرضا امیاری اظهار داشت: در این تفاهم نامه که به منظور راه‌اندازی و راهبری مراکز نوآوری و شتابدهی با هدف شتابدهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان منعقد شد جهاد دانشگاهی به عنوان مجری طرح تأمین فضای فیزیکی، امکانات و تجهیزات، نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرای هر یک از برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان رابرعهده گرفته است. 

وی اضافه کرد: تأمین مدرس و مربی مجرب برای برگزاری کارگاهها و رویدادهای موردنیاز تیمهای مرکز، ارائه خدمات و مشاوره های رایگان به جوانان جهت راه‌اندازی و توسعه کسب و کارهای جدید و برگزاری جلسات منظم با معاونت امور جوانان ورزش و جوانان استان، برای بررسی پیشرفت کار، گزارش‌های هزینه‌کرد و هماهنگی‌های هر چه بیشتر در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان از جمله تعهدات جهاد دانشگاهی هرمزگان در این تفاهم نامه است. 

امیاری با اشاره به  تعهدات اداره کل ورزش و جوانان استان‌هرمزگان در این تفاهم نامه اظهارکرد: تعهدات اداره کل ورزش و جوانان می توان به معرفی جوانان و سازمان‌های نهاد جوانان جهت شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌ها و... به جهاد دانشگاهی واحد استان اشاره کرد. 

متولی ورزش استان با اشاره به نحوه اجرای این تفاهم نامه افزود: جهت اجرای این توافقنامه، در سطح استانی، کارگروه علمی و اجرایی متشکل از مدیران و نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان و واحد جهاددانشگاهی استان، تشکیل خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط