1399/12/30-22:07

«عباسیان» سرپرست منطقه آزاد قشم شد

«عباسیان» سرپرست منطقه آزاد قشم شد

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور طی حکمی «کیهان عباسیان» را به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حمیدرضا مومنی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور طی حکمی «کیهان عباسیان» را به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

وی در این حکم آورده است: با عنایت به تفویض اختیار رییس جمهور محترم و در اجرای ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری - صنعتی و نظر به تخصص، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم» منصوب می‌شوید.

دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بخش دیگری از این حکم آورده است: امید است با عنایت به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها»، در انجام شایسته وظایف محوله و تحقق منویات یاد شده با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، با اتکال خداوند متعال و با تشریک مساعی کلیه همکاران سازمان منطقه، در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف قشم در طول دوره خدمت نقش موثر و سازنده ای ایفا نمایید.

گفتنی است؛ کیهان عباسیان پیش از این به عنوان مشاور عالی و دستیار ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم و عضو هیات مدیره شرکت بنادر و فرودگاه قشم مشغول خدمت بوده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط