1400/01/14-17:00

لیگ برتر فوتسال بانوان| پیروزی قاطع بانوان رودانی در شیراز

لیگ برتر فوتسال بانوان| پیروزی قاطع بانوان رودانی در شیراز

نماینده استان هرمزگان موفق شد در مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در دیداری خارج از خانه از سد تیم فجر شهید سپاسی شیراز عبور کند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، در هفته یازدهم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، تیم هیات فوتبال رودان در دیداری خارج از خانه در سالن ابوالفتحی شیراز مهمان تیم فجر شهید سپاسی بود که به پیروزی پرگل دست یافت.

در این دیدار که با نتیجه ۸ بر ۵ به سود نماینده استان هرمزگان به پایان رسید، مریم حکمتی ۷ بار و فاطمه ارزیاب یک بار موفق به گلزنی شدند تا پیروزی ارزشمندی برای تیم هیات فوتبال رودان رقم بخورد و سه امتیاز حساس را به جمع اندوخته‌های خود بی‌افزاید و شاگردان جعفرپور تا حدودی بقای خود در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را قطعی کردند.

بانوان فوتسالیست رودانی بازی را هجومی آغاز کردند و با درخشش مریم حکمتی در همان ابتدا سه بر صفر از حریف پیش افتادند اما در ادامه کار با مصدومیت شدید مژگان مهدی‌زاده دروازبان و کاپیتان خود نیمه نخست با حساب ۴ بر۳ نتیجه را به حریف واگذار کردند.

در نیمه دوم این دیدار بانوان شایسته رودانی عزم خود را برای جبران کار جزم کردند و با پیگیری حملات خود موفق شدند ۵ بار دیگر توپ را با تور دروازه پویندگان صنعت فجر شیراز آشنا کنند تا پیروزی دلچسپ ۸ بر ۵ برای نماینده هرمزگان در این دیدار بر تابلو نتایج سالن ابوالفتحی شیراز نقش ببندند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، با این پیروزی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال رودان با ۱۳ امتیاز و یک پله صعود به رده دهم  رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور صعود کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط