1400/02/03-15:57

بخش خصوصی در هرمزگان بدنبال واردات واکسن

بخش خصوصی در هرمزگان بدنبال واردات واکسن

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: بخش خصوصی در هرمزگان بدنبال واردات واکسن از طریق ظرفیت‌های قانونی بوجود آمده است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، علی رئوفی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان با تبریک فرا رسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به اهمیت پاسخ گویی به موقع به شایعات، عنوان کرد: پاسخگویی به موقع به شایعات توسط دستگاه های اجرایی که در حوزه های مختلف منتشر می شود می تواند آنها را بی اثر کند و از التهاب آفرینی در جامعه پیشگیری کند.

وی افزود: برای ایجاد شور انتخاباتی از همه ظرفیت ها اعم از رسانه ها، نخبگان، علما، فرهیختگان و معتمدین بهره گرفته خواهد شد و همه مسئولیت دارند در این زمینه فعال باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در خصوص آمار داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها و شهرها، تصریح کرد: در انتخابات شورای اسلامی شهرها ۹۱۷ نفر در ۴۵ شهر استان اقدام به ثبت نام کرده اند که ۹۶ نفر از ادامه حضور در این انتخابات انصراف دادند و ۸۲۱ نفر باقی مانده اند که اسامی آنها به هیات های اجرایی و نظارت انتخابات ارسال شده است.

رئوفی در خصوص آمار قطعی ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها، خاطرنشان کرد: در انتخابات شورای اسلامی روستاها ۸۲۷۴ نفر ثبت نموده اند که ۷۵۸۷ نفر مرد و ۶۸۷ نفر زن می باشند.

ثبت نام 3 دکترا برای انتخابات شورای روستایی در هرمزگان

وی در خصوص تحصیلات داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها، افزود: سه نفر از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها دارای مدرک دانشگاهی دکترا ، ۱۸۰ نفر دارای تحصیلات دانشگاهی فوق لیسانس ، ۱۲۹۱ نفر دارای مدرک دانشگاهی لیسانس و مابقی دارای مدارک تحصیلی در مقاطع کاردانی، دیپلم، حوزوی، راهنمایی و… هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: میزان ثبت نام انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها در هرمزگان به نسبت به دوره قبل با رشد همراه بوده است.

اسامی نهایی 6 خردادماه اعلام می‌شود

رئوفی تصریح کرد: اسامی نهایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها تا ششم خردادماه اعلام می شود.

وی در خصوص تزریق واکسن در استان، افزود: واکسیناسیون در هرمزگان طبق اولویت بندی های وزارت بهداشت در هرمزگان صورت می پذیرد و به مدیران دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است که مدیران و کارکنان دستگاه ها خارج از هدف گذاری های وزارت بهداشت اقدام به تزریق واکسن نکنند و در صورت تزریق واکسن خارج از چهارچوب تعیین شده با مدیران و کارکنان متخلف طبق مقررات برخورد می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: افزایش رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری نقش بسزایی در کاهش آمار مبتلایان به کرونا دارد.

جزییات ورود بخش خصوصی در هرمزگان برای واردات واکسن

وی تصریح کرد: بخش خصوصی در هرمزگان نیز برای واردات واکسن فعال شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: واکسن های وارداتی بخش خصوصی با نظارت وزارت بهداشت تزریق می شود و طبق سخنان رئیس جمهور تزریق واکسن باید رایگان باشد.

رئوفی تصریح کرد: در استان هرمزگان تاکنون هیچ مدیری اقدام به تزریق واکسن نکرده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط