1400/02/04-15:43

محمدعلی عبدالعلی نژاد دادیار برگزیده جشنواره آرای قضایی هرمزگان شد

محمدعلی عبدالعلی نژاد دادیار برگزیده جشنواره آرای قضایی هرمزگان شد

محمد علی عبدالعلی نژاد دادیار شعبه ۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس به عنوان برگزیده جشنواره آرای قضایی معرفی شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، محمد علی عبدالعلی نژاد دادیار شعبه ۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس به عنوان برگزیده جشنواره آرای قضایی معرفی شد.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: بی‌تردید صدور آرای متقن یکی از اهداف مهم دستگاه قضایی است که رضایتمندی عمومی و ارتقا سرمایه اجتماعی قوه قضاییه را به همراه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: لزوم معرفی آرای فاخر و متقن به منظور قاعده‌سازی برای جامعه حقوقی درنتیجه توجه به اتقان آرای قضایی، رأی صادر می شود که نزدیکتر به حقیقت و مقید‌تر به قیود قانونی است.

 صالحی تصریح کرد: برگزاری جشنواره آرای قضایی فرصت مغتنمی است که در نتیجه آن، عمل و نظر حقوقی به هم نزدیکتر شده و نقش رویه قضایی در سازندگی نظام حقوقی به منصه ظهور رسانده شود.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین اظهارداشت: در نتیجه بررسی‌های انجام شده از سوی کمیته نقد آرای معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان، تلاش‌های جناب آقای محمد علی عبدالعلی نژاد دادیار شعبه ۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس، منجر به کسب عنوان برتر جشنواره آرای قضایی توسط وی شد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان هرمزگان در ادامه ضمن تشکر از کوشش‌های محمد علی عبدالعلی نژاد با اهدای لوح سپاس از وی تقدیر کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط