1400/02/09-12:06

احمد مرادی: ظریف با اظهاراتش اوج تزویر را به نمایش گذاشت

احمد مرادی: ظریف با اظهاراتش اوج تزویر را به نمایش گذاشت

نماینده مردم هرمزگان گفت: ظریف با اظهاراتش در تناقض آشکار با واقعیت به شعور ملت ایران توهین کرد و اوج تزویر را به نمایش گذاشت.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، احمد مرادی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: آنچه که ظریف در سخنانش در مصاحبه‌ای که از او منتشر شده به نمایش گذاشت، اوج تزویر و دورویی بود چراکه او هر بار که به مجلس می‌آمد از روابط نزدیک خود با حاج قاسم سلیمانی و همپوشانی اقدامات و کارهایش و مشورت مداوم او و حرکتش در کنار و هم مسیر با شهید سلیمانی سخن می‌گفت اما آنچه که در قالب نوار محرمانه از وی منتشر شده نشان می‌دهد که او ذره‌ای به آنچه جلوه می‌دهد، پای بند نیست.

وی با بیان این که ما مسؤولان دولت جمهوری اسلامی ایران چیز محرمانه‌ای از مردم نداریم و باید ظاهر و باطن ما یکی باشد، عنوان داشت: برخی در ظاهر به دنبال فریب مردم هستند و اظهارات محرمانه‌ای که از ظریف منتشر شد، نشان داد که او ظاهر و باطن متفاوتی دارد.

نماینده مردم هرمزگان اضافه کرد: ظریف و عوامل او قصد دارند ناکارآمدی و بی‌لیاقتی خود در عرصه سیاست خارجی و وادادگی در برابر غرب را در روزهای آخر دولت به گردن شهید سلیمانی بیندازند و از اعتبار و آبروی آن شهید بزرگ در نزد مردم خرج کنند اما مردم ما هوشیار هستند و فریب این بازی‌ها و اظهارات چندگانه را نمی‌خورند.

مرادی با اشاره به سابقه آشنایی خود با سردار شهید سلیمانی و میزان اخلاص او در سنگرهای مختلف دفاع از انقلاب اسلامی و عزت ایران، خاطرنشان کرد: حاج قاسم فرمانده سپاه قدس همان حاج قاسم بی‌ریا و مخلص لشکر 41 ثارالله در دوران دفاع مقدس بود و او همیشه سینه خود را در برابر دشمن برای امنیت و عزت ملت ایران سپر می‌کرد و سراسر عمر خود را به رشادت در مسیر اقتدار ایران و ایرانی گذراند.

وی اظهارات ظریف را ناشی از خودخواهی و خود بزرگ بینی و توهم محبوبیت دانست و بیان داشت: با آنچه از ظریف شنیدیم، او در ذهن مردم هرمزگان برای همیشه منفور شد.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: نمایندگان مجلس قطعا بعد از تعطیلی آن طور که صلاح کشور باشد با ظریف برخورد خواهند کرد و کارهای قانونی خود را برای پاسخ به این اظهارات نسنجیده و غیرمنطقی و بی‌ارزش که تنها برای مصارف خارجی و سوءاستفاده بیگانگان مطرح شده، انجام خواهند داد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط