1400/02/11-13:02

اطلاعیه مهم درباره توزیع سیلندرگاز در هرمزگان

اطلاعیه مهم درباره توزیع سیلندرگاز در هرمزگان

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان اعلام کرد: متقاضیان دریافت سیلندر گاز مایع برای مصارف مختلف می‌بایست حتما تا پایان اردیبهشت در سایت ثبت نام کنند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با انتشار اطلاعیه‌ای از هم استانی‌های که متقاضی دریافت سیلندر گاز مایع برای مصارف خانگی، صنفی و صنعتی هستند: درخواست کرد تا حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه 1400 با مراجعه به سامانه درخواست فرآورده های نفتی به آدرس: http://newtejaratasan.niopdc.ir نسبت به  ثبت نام دریافت الکترونیک گاز مایع اقدام کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است باتوجه به آغاز اجرای طرح از اول خرداد ماه ، شرکت های خصوصی توزیع کننده گاز مایع از ارائه کپسول به شهروندانی که در این سامانه ثبت نام نکرده اند؛ معذور خواهند بود. 

 در ادامه این اطلاعیه آمده است: ثبت نام در سامانه مذکور کاملا رایگان بوده و با گوشی‌های هوشمند در اختیار افراد نیز در کمتر از سه دقیقه امکان ثبت نام آسان وجود دارد.

لازم است برای دریافت کد رهگیری ثبت نام حتما شماره تلفن همراه بنام سرپرست خانوار و شماره ملی و کدپستی و شماره کارت بانکی در سامانه مذکور ثبت شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط