1400/02/11-17:28

اتاق بازرگانی 40 کپسول اکسیژن به بیمارستان های استان اهدا کرد

اتاق بازرگانی 40 کپسول اکسیژن به بیمارستان های استان اهدا کرد

مسئول پشتیبانی اتاق بازرگانی هرمزگان گفت: در ادامه کمک های اتاق بازرگانی به ستاد پیشگیری از ویروس کرونا استان، امروز 40 کپسول اکسیژن اهدایی از سوی این اتاق روانه مراکز درمانی استان شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمدعلی انصاری امروز در یک گفت و گوی رسانه‌ای اظهار کرد: در وضعیت فعلی که بیمارستان های استان با کمبود کپسول اکسپژن مواجه هستند اتاق بازرگانی بندرعباس با تلاش بی وقفه توانست 40 کپسول به ارزش 600 میلیون ریال تهیه و در اختیار ستاد مرکزی پیشگیری از کرونا قرار دهد.

وی افزود: بیشتر از یک سال از شیوع ویروس کرونا در کشور می‌گذرد و در این مدت سختی‌های فراوانی به مردم کشور وارد شد و در این بین تلاش بخش خصوصی در کنار بخش‌های دیگر در بحث تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها ستودنی بود.

مسؤول پشتیبانی اتاق بازرگانی هرمزگان با بیان اینکه کمک‌های اتاق بازرگانی هرمزگان به ستاد مرکزی از پیشگیری کرونا در استان همچنان ادامه دارد، بیان کرد: اتاق با حمایت فعالان اقتصادی در این مدت اقلام مورد نیاز بیمارستان های استان را تامین کرده که گاها تهیه برخی از این اقلام بسیار سخت بوده که با رایزنی های ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس در کمترین زمان ممکن تهیه و توزیع شده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط