1400/02/19-18:57

بسیج دانشجویی در کنار محرومان

بسیج دانشجویی در کنار محرومان

مسؤول عملیات جهادی بسیج دانشجویی هرمزگان گفت: بسیج دانشجویی در قالب رزمایش مواسات تاکنون بیش از 2 هزار بسته معیشتی و 9 هزار افطاری در هرمزگان توزیع کرده است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مهدی نظری در حاشیه برگزاری رزمایش احسان دانشجویی با تبرک فرارسیدن هفته بسیج سازندگی اظهار کرد: بسیج دانشجویی با توجه به رسالت خود همواره در کنار دیگر نهاد‌های حمایتی عرصه محرومیت زدایی مشغول خدمت رسانی به مردم  است.

وی با تاکید بر فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند، بسیج پاره تن ملت است و نسبت به مسائل مردم و ملت نباید بی تفاوت باشند، تصریح کرد: مجموعه عملیات جهادی  بسیج دانشجویی و گروه‌های جهادی بسته‌های معیشتی را محترمانه با رعایت حفظ شان و کرامت انسانی تقدیم نیازمندان در سطح استان می کنند و امروز مرحله دیگری از رزمایش احسان دانشجویی در محلات حاشیه نشین شهر بندرعباس در حال برگزاری است و با بسته های معیشتی و افطاری ساده به مردم عزیز خدمت رسانی انجام خواهد شد.

 وی افزود: در رزمایش احسان دانشجویی که از ابتدای سال آغاز شده است با حضور گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی در سرتاسر استان هرمزگان که هم اکنون نیز در حال اجرا است تا کنون بالغ بر ۲۰۰۰ بسته معیشتی بین افراد نیاز مند و کم برخوردار توزیع شده است.

نظری از دیگر اقدامات انجام شده توسط گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی را  تعمیر منازل افراد آسیب پذیر، اجرای کلاس‌های آموزشی، بهداشتی فرهنگی، راه اندازی قرارگاه جهادی تعلیم و تربیت با همکاری آموزش و پرورش استان و همچنین برای اولین بار در کشور اقدام به راه اندازی پویش کاغذ مهربانی با هدف جمع آوری کاغذ های باطله  و راه اندازی کاروان شادی میلاد امام حسن مجتبی (ع) ویژه محلات حاشیه نشین شهر بندرعباس نام برد.

مسؤول عملیات جهادی بسیج دانشجویی هرمزگان  در خصوص فعالیت‌های اقتصادی نیز تاکید کرد: با توجه به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری جهادگران نیز در این راستا اقدام به فعالیت‌های مختلفی کرده‌اند و در این راستا نسبت به ایجاد کارگروهی در راستای مقابله با مشکلات تولید اقدام خواهند کرد این در حالی است که مشکلات و موانع تولید احساس شده و با ایجاد کارگروه و حضور نمایندگان در تلاش هستیم تا مشکلات سد راه تولید را برطرف سازیم.

وی افزود: یکی از اقداماتی که در هفته بسیج سازندگی و توسط گروه های جهادی  انجام خواهد شد می‌توان به تهیه افطاری ساده که تا کنون بالغ بر ۹۰۰۰ بسته افطاری ساده  برای خانواده‌های نیازمند و حاشیه نشین اشاره کرد البته یکی از اهداف اصلی عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان هرمزگان توانمند سازی این خانواده نیز می‌باشد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط