1400/03/08-17:38

بازار بندرعباس بدلیل کرونا تعطیل شد

بازار بندرعباس بدلیل کرونا تعطیل شد

فرماندار بندرعباس گفت: در اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا استان ، بازار بندرعباس از امروز شنبه به لحاظ عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ایام کرونا تعطیل می باشد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، عزیزاله کناری اظهار کرد: از امروز شنبه به لحاظ عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ایام کرونا تعطیل می‌باشد.

وی افزود: به منظور کاهش میزان مبتلایان و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا هرگونه تردد به سمت روستاها از شهر و به سمت شهر از روستاها ممنوع و توسط دهیاران و بسیج روستاها و شوراها در ورودی روستاها کنترل و رصد می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: ورودی و خروجی شهر بندرعباس نیز به لحاظ حساسیت آن توسط دوربین و پلیس بصورت ۲۴ ساعته رصد می شود و با متخلفان اعمال قانون شدید صورت خواهد گرفت.

وی گفت: ورود هرگونه مسافر و مهمان از سایر استانها و شهرستانها به بندرعباس ممنوع و موضوع از طریق پلیس راه ها و گلوگاه‌ها توسط انتظامی و پلیس راه رصد و اعمال قانون خواهند شد.

کناری عنوان کرد: از همه شهروندان درخواست می شود برای برگشت سریع تر به وضعیت عادی همچون گذشته بر میزان همکاری خودشان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیافزایند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط