1400/03/13-19:52

پیکر شهید گمنام در قشم تشییع می‌شود

پیکر شهید گمنام در قشم تشییع می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم از تشییع موتوری یکی از شهیدان گمنام هشت سال دفاع مقدس در شهر قشم خبر داد.

سرهنگ پاسدار حجت امیری‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قشم اظهار داشت: پیکر مطهر این شهید والامقام که روز جمعه 14 خردادماه از طریق پرواز ساعت 15:30 وارد فرودگاه قشم می‌شود پس از استقبال و انجام تشریفات برای آیین تشییع به حسینیه شهید حاج قاسم در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم‌ منتقل می‌شود.

به گفته فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم شرایط کرونایی امکان استقبال گرم مردم ولایی این جزیره از این فرزند رشید اسلام را سلب کرده و آیین تشییع تنها با رژه موتوری برگزار خواهد شد.

وی گفت: همزمان با تشییع پیکر این یادگار هشت سال دفاع مقدس که از میدان شهید سلیمانی به سمت مزار مطهر شهدای شهر قشم در صحن امامزاده سید مظفر(ع) آغاز می‌شود، از تندیس سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی هم رونمایی خواهد شد.

امیری‌کیا یادآور شد: مراسم وداع با شهید عزیزی که نام و‌ نشانی از وی نداریم راس ساعت 20:30 دقیقه در گلزار شهدای شهر قشم و در جوار مرقد مطهر امامزاده سید‌ مظفر با رعایت پروتکل‌های ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود.

وی همچنین یادآور شد: پیکر این شهید والامقام روز شنبه 15 خردادماه از طریق اسکله شهید ذاکری شهر قشم توسط یک شناور و با همراهی شناورهای نظامی به مقصد اسکله شهید حقانی در بندرعباس منتقل خواهد شد.

به گفته فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، ملت بزرگ ایران امنیت و آرامش مثال زدنی خود را مدیون خون پاک شهیدانی می‌دانند که با از خود گذشتگی توانستند از تمامیت ارضی کشور در برابر تجاوز بیگانگان پاسداری کنند و امروز وظیفه همه ما قدردانی از ارزش‌های اسلامی است و صحنه انتخابات 28 خردادماه فرصت مهمی برای جبران حماسه‌سازان دوران دفاع مقدس است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط