1400/03/17-01:24

رئوفی: درخواست تعطیلی ادارات هرمزگان تا 19 خرداد را داده‌ایم/ هنوز موافقت نشده

رئوفی: درخواست تعطیلی ادارات هرمزگان تا 19 خرداد را داده‌ایم/ هنوز موافقت نشده

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: درخواست تعطیلی 3 روزه کلیه دستگاه‌های اجرایی هرمزگان به ستاد ملی کرونا داده شده است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیور به نقل از خبرگزاری فارس، علی رئوفی در جلسه فوق العاده ستاد مقابله کرونا شهرستان بندرعباس با حضور مدیران کل بازرسی و امور اجتماعی استانداری، فرماندار بندرعباس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و اعضای ستاد عنوان کرد: در شرایط کنونی برای عبور از شرایط بحرانی و حاد کرونایی در هرمزگان رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مهمترین راه مبارزه با این ویروس است.

وی افزود: متاسفانه در پی سیر صعودی آمار مبتلایان و بستری‌ها ظرفیت تخت‌های بیمارستانی استان به حد اشباع رسیده که امکان خدمات رسانی مطلوب به بیماران را با مشکل روبرو می کند.

جانشین رئیس ستاد کرونای استان تصریح کرد: در خانه ماندن در شرایط فعلی بهترین را جلوگیری از انتشار ویروس و کمک به کارکنان ایثارگر بخش بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کارکنان دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان با توجه به وضعیت قرمز استان با یک سوم ظرفیت و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل کار حضور پیدا خواهند کرد.

رئوفی در همین خصوص، افزود: با توجه به وضعیت قرمز اغلب مناطق استان درخواست تعطیلی 3 روزه کلیه دستگاههای اجرایی استان به ستاد ملی کرونا داده شده است که در صورت موافقت ستاد ملی کرونا، اطلاع رسانی می شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط