1400/03/17-21:19

«مدیریت» مهم‌ترین ویژگی رییس جمهور آینده/ اقتصاد مهم‌ترین خواسته مردم است

«مدیریت» مهم‌ترین ویژگی رییس جمهور آینده/ اقتصاد مهم‌ترین خواسته مردم است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: مهم‌ترین ویژگی رییس جمهور آِینده «مدیریت» است که بتواند مشکلات اقتصادی را به عنوان مهم‌ترین خواسته مردم رفع کند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، محمد عبادی زاده عصر امروز در ویژه‌برنامه دعوت اظهار کرد: اولین ویژگی رییس جمهور آینده آن است که مدیر باشد و تخصص در یک رشته شاید به تنهایی نتواند مشکلات کشور را رفع کند.

وی افزود: رییس جمهور باید توانایی جمع کردن کشور را داشته باشد و مهم‌ترین نقطه گرانی‌گاه انقلاب اسلامی را که همانا قرارگیری در پیچ تاریخی اقتصادی است، حل و رفع کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان این که توجه به سفره مردم و دغدغه عمومی در این زمینه باید راهبرد اصلی دولت آینده باشد، خاطرنشان کرد: اشتغال و رونق تولید نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برنامه‌ریزی برای آن می‌تواند نسل جوان جامعه را به چرخه تولید و بهره‌وری در کشور وارد کند.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده ادامه داد: فرهنگ مسأله‌ای اساسی است ولی اولویت امروز که مطالبه مردم و رهبری است، معیشت مردم است و اداره اقتصاد کشور یک خواسته اساسی از رییس جمهور است.

وی اهمیت عنصر تقوا در رییس جمهور آینده را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: بیش از 97 درصد بودجه کشور دست رییس جمهور کشور است و رییس جمهور باید امین مردم باشد تا منابع به شکل مناسب و درستی در کشور توزیع و توسعه متوازنی خلق شود.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به سیاه‌نمایی‌های دشمنان در زمینه بزرگ جلوه‌دادن مفاسد اقتصادی، عنوان کرد: کل آمار اختلاس‌ها در برابر کل بودجه کشور به کسری از 1 درصد نیز نمی‌رسد اما فضا به گونه‌ای است که بزرگ‌نمایی می‌شود و اعداد و ارقام بالا جلوه داده می‌شود. البته مبارزه با فساد باید راهبرد اصلی دولت آینده باشد اما باید مراقب بود که دشمنان با سواستفاده از فضا، به سمت سیاه‌نمایی نروند.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده تأکید کرد: مسؤولان ما در مجموع مومن، متدین و دغدغه‌مند هستند و آنچه مردم باید توجه کنند آن است که باید بازده و کارآیی اداره کشور را بالا ببریم و کارها را بدست متخصصان بسپاریم و به این دست امور توجه خاص داشته باشیم.

وی تصریح کرد: امروز به رییس جمهوری نیاز داریم که اعتقاد و اعتماد مردم را جلب کند و رییس جمهوری برگزیده شود که پشتوانه رای بالای ملت ایران را داشته باشد و بتواند در جامعه از حقوق ملت دفاع کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در پایان گفت: حضور حداکثری مردم می‌تواند حماسه اقتدار و عزت ملت ایران باشد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط