1400/03/17-21:22

مشارکت بالا در انتخابات زمینه‌ساز غلبه بر مشکلات داخلی و خارجی است/ ستادها با همپوشانی در خدمت تفکر انقلابی

رئیس ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی در هرمزگان گفت: مشارکت بالا در انتخابات 1400 می‌تواند بر بسیاری توطئه‌افروزی‌های دشمنان خارجی پایان داده و در عین حال عزت و اقتدار ملی ما را افزایش دهد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علی اکبر میرزایی صبح امروز در جمع شماری از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز علمی هرمزگان با بیان این که انتخابات 1400 یکی از مهم‌ترین انتخابات‌های تاریخ انقلاب اسلامی است که دشمنان خارجی سعی فراوانی در مأیوس کردن مردم از صندوق‌ها رای دارند، اظهار کرد: امروز اگر شهید حاج قاسم سلیمانی در میان ما بود نیز مهم‌ترین توصیه‌ او شرکت در انتخابات بود.

وی افزود: مشارکت مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران یک اصل برای پیشرفت و توسعه کشور و راهبری امورات مختلف است و هیچ گاه انتخابات در کشور ما برغم همه مشکلاتی که بوده، تعطیل نشده است.

رییس ستاد مردمی آیت الله رییسی در هرمزگان با تصریح بر این که دشمن از فاز مواجهه نظامی با ملت ایران به سمت مواجهه فرهنگی و سیاسی روی آورده است، خاطرنشان کرد: در عرصه نظامی هر جا که بدنبال اعمال قدرت خویش بر علیه منافع ملت ایران بودند، شکست خوردند و دست بالای ملت ایران را در این عرصه مشاهده کردند.

حجت الاسلام میرزایی ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی و امام و شهدا نگاه‌شان به حضور ما است و اگر نقد و ایرادی به روش اداره کشور داریم، باید آن را در پای صندوق‌های رای از خودمان بروز دهیم و نباید اجازه دهیم که دشمنان ملت ایران که تا دیروز به دنبال بمب گزاری در کشور و کشتن مردم در خیابان‌ها و جاده‌ها بودند، امروز بخواهند برای ما و سرنوشت آینده ما تصمیم بگیرند و خط و نشان بکشند.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: نگاه ما در این دوره آن است که رای به یک شخصیت عمل‌گرا، بی‌حاشیه، مردمی و عدالت‌مدار همچون آیت الله رییسی می‌تواند به حل سریع‌تر مشکلات کشور کمک کرده و گره‌گشای مسائل و معضلاتی باشد که ناشی از بی‌توجهی به جوانان و دل بستن به غرب بروز کرده است.

وی درباره عملکرد ستادهای آیت الله رییسی نیز گفت: هر خانه یک ستاد، باور ایشان در این دوره است و ما دست تمامی کسانی که در این راه همت کرده و پای کار آمده‌اند به گرمی می‌فشاریم و هدف همه ما یکی است و باید در این راه با انسجام و برادری قدم برداریم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط