1400/03/21-17:14

ستاد مردمی گفتمان ضدفساد آیت الله رییسی در هرمزگان آغاز بکار کرد+عکس

ستاد مردمی گفتمان ضد فساد آیت الله رییسی در هرمزگان با حضور روسای ستادهای مردمی در هرمزگان و به ریاست داریوش سالاری آغاز بکار کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، ستاد مردمی گفتمان ضد فساد آیت الله رییسی شب گذشته و با حضور تمامی روسای ستادهای مرکزی و مردمی در هرمزگان رسما آغاز بکار کرد.

ستاد مردمی گفتمان ضدفساد آیت الله رییسی در هرمزگان آغاز بکار کرد+عکس

ریاست این ستاد مردمی را در هرمزگان داریوش سالاری بر عهده دارد.

در این جلسه جمعی چهره‌های همراه با ستاد آیت الله رییسی در هرمزگان نقطه نظرات خود را پیرامون فعالیت‌های انتخاباتی مطرح کردند.

باید بساط نفوذی‌ها را جمع کرد

حجت الاسلام معصومی از روحانیون برجسته هرمزگان در اظهاراتی در این مراسم با اشاره به پیروزی‌های مقاومت در یمن و جنوب لبنان و دیگر پیروزی های مقاومت، این حرکت عظیم جهادی را برآمده از ملت ایران دانست و گفت: همه زحمت‌ها در انتخابات این دوره معطوف به اقتدار ملت ایران است.

 

وی افزود: شایعه سازی در فضای مجازی به سمت مایوس کردن ملت ایران است و ما ۱۰ روز فرصت داریم تا در جهان برنده شویم و به نظر من هر کس انتخاب شود  ایران پیروز است.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: انتخابات یک نه به دشمن است و به تدریج شاهد آن هستیم که تنور انتخابات گرم شده و مردم علاقمند شده اند و مناظرات در جلب مردم بسیار موثر بوده است.

حجت‌الاسلام معصومی گفت: مردم در روستاها نیازمند مدیریت و توجه هستند و باید کاری کنیم که رای باید به سمت اصلح هدایت شود و نشان دادن زندگی ساده آیت الله رئیسی و دست پاکی به آحاد جامعه می‌توند سبب گرایش به سمت ایشان باشد.

وی تصریح کرد: آقای رییسی اهل مماشات و باج دادن نیست و با اقبالی که مردم به سمت عدالت دارند، بساط نفوذی‌ها نیز بزودی جمع خواهد شد.

حضور در انتخابات واجب شرعی است

شیخ محمد صدیق فهیمی روحانی اهل سنت هرمزگان در این نشست اظهار کرد: همه غزه‌ای ها و مظلومان نگاهشان به ایران است و حکومت جهانی باید شکل بگیرد که سرآغاز آن از استان هرمزگان است.

 

وی با بیان این که آیت الله رییسی یک چهره ضد فساد و عدالت خواه است، خاطرنشان کرد: دنیا نگاهش به ملت ایران است و ما باید علاوه بر حضور حداکثری، انتخاب اصلح که آیت الله رئیسی است را برگزینیم و بدون شک بعد از انتخابات اثر انتخاب آیت الله رییسی مشخص می شود.

امام جمعه اهل سنت سورو بندرعباس ادامه داد: دشمن تمام تلاشش عدم مشارکت و قهر با صندوق ها است پس تمام تلاش ها باید معطوف به مشارکت باشد و بی شک دشمن در ۲۸ خرداد سیلی می‌خورد.

شیخ فهیمی گفت: تبلیغ مهندسی شدن انتخابات کار دشمن است و آن را به شکل موذیانه پیگیری می‌کنند و این را بدانید که پیروزی بزرگ ملت ایران مورد کینه دشمن است و باید مراقب توطئه‌های دشمن برای امنیت و ثبات کشور نیز بود.

وی تأکید کرد: فساد را باید ریشه کن کرد و این کار را در تجربه دیدیم که از آیت الله رییسی بر می‌آید.

این چهره برجسته اهل سنت جنوب کشور خاطرنشان کرد: اسرائیل جنایتکار امروز نگاهش به ضعف مشارکت در ایران است و ما در این انتخابات چشم در چشم دشمن می ایستیم و از اقتدار ایران دفاع می‌کنیم.

راه حل ساختن کشور در پای صندوق رای است

حسین هاشمی از چهره‌های شاخص سیاسی هرمزگان و نماینده ادوار حامی رییسی نیز در این نشست گفت: برای مسئولیت کلاهی ندوخته‌ایم و تمام همراهی و همت ما این است که کنار ایشان بایستیم تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

 

وی افزود: در دوره گذشته تنها نماینده ای بودم که محکم در دوره قبل پای آیت الله رئیسی ایستادم و برای انقلاب هزینه داده ام و پای آن ایستاده ام چون باور دارم که سعادت دنیا و آخرت در همین راه است.

رییس ستاد مردمی آیت الله رییسی با بیان این که انتخابات این دوره اهمیت بسیار کلیدی در آینده کشور دارد و اگر بتوانیم در این دوره مشارکت خوبی را رقم بزنیم، فصل جدیدی از خدمت و کار برای کشور گشوده می‌شود و لذا همه ما باید به حضوری پرشکوه کمک کنیم.

انتخابات لیله القدر انقلاب اسلامی است

پرویز سالاری رییس دفتر دیده‌بان شفافیت و عدالت در هرمزگان نیز در این مراسم گفت: کثرت ستادهای آیت الله رییسی با همدلی و ایثار به نتیجه می‌رسد و فتح خرمشهری دیگر در راه است و آن انتخاباتی باشکوه است که فتح الفتوح ملت ایران است.

 

وی تأکید کرد: آقای رییسی با فساد مالی برخورد کردند و این مهم، مردم را بسیار امیدوار کرده است و باید این  رویه در دولت نیز دنبال شود تا دیگر شاهد شکل‌گیری فساد در بدنه دولت نباشیم.

این فعال سیاسی هرمزگان با بیان این که تاکید همه بر این است که ستادها رقیب آقای رییسی نشوند، اظهار کرد: همدلی و یکدلی راهبرد ستادها است و باید ستادها کانونی برای جوشش حرکت دلسوزان باشد.

به گزارش فارس، در بخشی از این مراسم ابوالقاسم جراره رییس ستاد مرکزی آیت الله رییسی در هرمزگان نیز حضور یافت.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط