1400/03/30-22:41

گرامیداشت حماسه 28 خرداد در بندرعباس| جراره: بیش از 130 ستاد برای رییسی در هرمزگان تشکیل شد +عکس

گرامیداشت حماسه 28 خرداد در بندرعباس| جراره: بیش از 130 ستاد برای رییسی در هرمزگان تشکیل شد +عکس

اجتماع محدود گرامیداشت حماسه 28 خرداد عصر امروز در سالن شرکت گاز بندرعباس و با حضور جمعی از فعالان ستادهای مرکزی و مردمی آیت الله رییسی در هرمزگان برگزار شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، اجتماع محدود گرامیداشت حماسه 28 خرداد عصر امروز در سالن شرکت گاز بندرعباس و با حضور جمعی از فعالان ستادهای مرکزی و مردمی آیت الله رییسی در هرمزگان برگزار شد و در آن سخنرانان از جمله محمد رضا طباطبایی معاون اجرایی ستادهای مرکزی، ابوالقاسم جراره رییس ستادهای مرکزی، حجت الاسلام میرزایی رییس ستادهای مردمی و شیخ محمد علی امینی از سران اهل‌سنت هرمزگان بر ضرورت همدلی و یکپارچگی در مسیر رشد و پیشرفت کشور در دولت جدید تأکید کردند.

طباطبایی: شرایط کار در این دوره سخت بود

معاون اجرایی و دبیر ستاد مرکزی ستاد آیت الله رئیسی در هرمزگان اظهار کرد: طبق آیات قرآن در روز قیامت هر گروهی با امام خود به صحرای محشر خوانده می‌شود و مایه افتخار و مباهات ما است جزو گروهی هستیم در راهی که امامین انقلاب اسلامی حرکت کردند گام برداشتیم.

 

وی ادامه داد: شرایط کار در این دوره از انتخابات به دلیل همه‌گیری کرونا و شرایطی که به دلیل ناکارآمدی دولت مستقر ایجاد شده، بسیار سخت بود اما همت همه اعضای ستاد موجب شد کار به نتیجه مطلوبی برسد.

سید محمد رضا طباطبایی خاطرنشان کرد: با همکاری و پای کار بودن همه اعضای ستاد موفق شدیم در 1500صندوق استان هرمزگان برای حدود 1300 صندوق ناظر مشخص کنیم و دقت نظر در این امر رعایت شد.

معاون اجرایی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در استان هرمزگان گفت: تمام همکاران در ستاد مرکزی تلاش کردند با وفاق و همدلی کار را پیش ببرند و خوشبختانه تلاش‌ها به ثمر نشست و دولتی انقلابی بر روی کار آمد. 

حجت الاسلام میرزایی: 28 خرداد امیدها را زنده کرد

رییس ستادهای مردمی آیت الله رییسی در هرمزگان نیز در این مراسم گفت: در آیات و روایات اسلامی برای مومنان 3 ویژگی متصور شده که آبروداری، مهربانی و تحمل در مقابل سختی‌ها و صبوری از جمله ویژگی‌ها است و آیت الله رئیسی هر 3 ویژگی را دارد.

 

وی افزود: پیروزی گفتمان انقلاب اسلامی بعد از سپری کردن 12 سال بسیار سخت امر مبارکی است، این روز یکی از ایام الله محسوب می‌شود و امید را دل مردم زنده کرده است. 

حجت الاسلام میرزایی تاکید کرد: دشمنان خارجی و داخلی تمام تمرکز خود را برای کاهش دادن مشارکت مردم به کار گرفته بود اما حضور مردم موجب شد که نقشه‌های آنها نقش بر آب شود و امروز به این پیروزی بزرگ برسیم.

وی تصریح کرد: پس از پایان کار دولت فعلی دوران کار و تلاش آغاز می‌شود و باید به شکلی کار کرد که رضایت عمومی و اقبال مردمی را در پی داشته باشد.

شیخ محمدعلی امینی: امید به کاهش مشکلات کشور داریم

 عالم برجسته اهل سنت کشور در همایش بزرگداشت حماسه 28 خرداد و تقدیر از اعضا ستاد مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی در هرمزگان گفت: حماسه خلق شده نتیجه اعتماد مردم به آیت الله رئیسی است و امیدواریم پس از تشکیل دولت شاهد پویایی در بدنه دولت و کاهش مشکلات مردم باشیم. 

 

وی تاکید کرد: همه افرادی که در ستادها به کمک آیت الله رئیسی آمدند بدون سهم خواهی در کنار دولت باشند و دولت را برای نیل به اهداف عالیه خود کمک کنند.

شیخ امینی گفت: ما از دولت آینده انتظار معجزه نداریم زیرا باید شرایط را بسنجیم و اولین گام دولت باید مانع زدایی باشد که این امر هم نیاز به زمان دارد.

عالم اهل سنت تاکید کرد: عدالت محوری، بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها و اجرای قانون اساسی اصلی‌ترین برنامه‌های آقای رییسی است و امیدواریم این اهداف محقق شود و مردم طعم شیرین خدمت را بچشند.

وی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی با وجود مشکلات فراوان و شیوع بیماری کرونا مشارکت خوبی از خود برجای گذاشتند در حالی که در کشورهای مدعی دموکراسی در شرایط عادی چنین مشارکتی ندارند. 

جراره: رای سفید بالا در انتخابات نشانه اعتراض به ناکارآمدی دولت بود

رییس ستاد مرکزی آیت الله رییسی در هرمزگان گفت: در انتخابات اخیر استان هرمزگان مشارکت بالاتری از میانگین مشارکت کشوری داشت و از طرفی رای آیت الله رئیسی نیز در استان هرمزگان از میانگین کشوری بالا تر بود و این امر مبارکی است.

 وی افزود: نفر دوم در انتخابات رای‌های سفید بود که نشان از اعتراض مردم به وضعیت موجود و رفتار و ناکارآمدی دولت فعلی است.

جراره بیان کرد: دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفت و برنامه‌ریزی‌های مختلفی کرد تا شاهد این حضور نباشیم اما ملت ایران به صحنه آمد و خط بطلان بر تلاش دشمنان کشید و این یک خط نشانه است که هر جا دشمن از ما تعریف کرد باید در عملکرد خود تجدید نظر کنیم.

جراره بیان کرد: دولت آینده دولت کار و تلاش است و قرار است از مردم تشکیل شود و صادقانه برای مردم کار کند.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 130 ستاد در استان هرمزگان برای آیت الله رئیسی تشکیل شد و همه تلاش کردند که جا دارد تقدیر و تشکر کنیم. 

 

منبع: فارس

نظرات

captcha

اخبار مرتبط