1400/03/30-21:47

نماینده شرق هرمزگان: خواست ملت بر «تغییر» قرار گرفته است

نماینده شرق هرمزگان: خواست ملت بر «تغییر» قرار گرفته است

نماینده مردم شرق هرمزگان گفت: حماسه ی ۲۸خرداد ۱۴۰۰ از این جهت که سبب رنگ باختن دسته بندی های معمول سیاسی و جناحی شد تداعی کننده آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، حسین رییسی عصر امروز در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار داشت: حماسه ی ۲۸خرداد ۱۴۰۰  از این جهت که سبب رنگ باختن دسته بندی های معمول سیاسی و جناحی شد تداعی کننده آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است. همانگونه که برای پیروزی انقلاب اسلامی، مردم را فارغ از وابستگی های حزبی و گروهی فقط به اصل انقلاب جهت داد؛ در انتخابات روز جمعه گذشته همه دوستداران انقلاب برای خنثی کردن توطئه دشمنانی که قصد خدشه وارد کردن به جمهوریت نظام را داشتند تلاش و کوششی مقدس نمودند و علیرغم هجمه سنگین رسانه‌ای همه عوامل دشمنان چه در داخل و چه در بیرون از کشور مدد الهی به کمک اراده مقاوم ملت بزرگ ایران آمد که جای بسی تشکر و سپاس دارد.

وی افزود: مطلب مهم دیگری که بعنوان حاصل این تلاش مجاهدانه قابل توجه است دقت و درایت ملت عزیز در بررسی برنامه ها و سوابق و کارنامه نامزد های محترم انتخابات ریاست جمهوری است که منتج به انتخاب شایسته و بحق حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شد که نشان دهنده خواست ملت برای تغییر مسیر ناکارآمد و روش های بی نتیجه‌ای است که تا کنون دنبال شده است.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد عنوان داشت: دستیابی به همه ی آنچه عنوان شد در سایه وحدت و همدلی و یک صدایی کسانی بود که خالصانه به تعالی ایرانی قوی بعنوان ام القرای جهان اسلام و چشم امید مستضعفان عالم می اندیشیدند و باورمندانه به راه شهیدانی همچون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ایمان و باور قلبی دارند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط