1400/04/08-11:21

سو قصد به معاون فنی گمرک شهید رجایی

سو قصد به معاون فنی گمرک شهید رجایی

ناظر گمرکات استان هرمزگان از انجام پیگیر‌ی‌های قضایی و انتظامی برای شفاف شدن موضوع سو قصد به معاون فنی گمرک شهید رجایی خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، روابط عمومی گمرکات هرمزگان به نقل از ابوالفضل اکبر پور ناظر گمرکات هرمزگان اعلام کرد که شب گذشته سعید میرزایی معاون فنی گمرک شهید رجایی مورد حمله قرار گرفته و مجروح شده است.

 

ابوالفضل اکبر پور با اشاره به سو قصد شب گذشته به معاون فنی گمرک شهید رجایی بندرعباس،‌ گفت: متاسفانه برخی افراد سود جو با سو قصد به معاون فنی مهمترین گمرک کشور باعث مجروح شدن وی و بستری شدن این مدیر گمرکی در یکی از بیمارستان های بندرعباس شدند، همچنین ساعاتی قبل عمل جراحی ایشان در اتاق عمل انجام شد.

 

به گفته ناظر گمرکات استان هرمزگان، اجرای کامل مقررات و همچنین برخورد با سودجویی های فراقانونی طی دو سال گذشته منجر به قطع رانت ها و سو استفاده ذی نفعان خاص شده بود که ظاهرا این بار برای نیل به اهداف خود از برخورد فیزیکی و حمله مستقیم به مرزبانان اقتصادی استفاده شده است.

 

گمرک شهید رجایی در این راستا مکاتبات قانونی لازم را با مراجع قضایی و انتظامی از جمله دادستانی بندرعباس انجام داده و انتظار میرود هرچه سریع ضمن شفاف شدن کلیت ماجرا برخورد قاطع با مسببان این دست وقایع غیر انسانی انجام شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط