1400/04/06-13:41

خریداران مجتمع نور خسارت تأخیر در پروژه می‌گیرند

دادستان مرکز هرمزگان گفت: مجتمع نور مطالبه قدیمی عده ای از شهروندان بندرعباسی است که با دستور رئیس کل دادگستری ورود جدی به موضوع داشتیم و توانستیم سند آن را از اختیار بانک تجارت خارج و به نام شرکت میلاد نور صادر کنیم.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، مجتبی قهرمانی با اشاره به  اینکه در قرارداد مالک و خریداران خسارتی بابت تأخیر در تحویل پروژه دیده نشده بود، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته این موضوع هم اضافه شد و باید این پروژه در ۳۶ ماه آماده شود و بابت هر روز دیرکرد خسارت به خریداران پرداخت شود.

 

وی وضعیت کنونی روند ساخت و ساز این مجتمع را کُند و نامطلوب دانست و ادامه داد:  اخیراً تزریق مالی مناسبی به این پروژه تعلق گرفته و به طور مستمر پیگیر حقوق مردم خواهیم بود.

 

دادستان مرکز هرمزگان تصریح کرد: در بحث غار نمکدان قشم اگر ورود دستگاه قضایی نبود اکنون شاهد از بین رفتن یک اثر طبیعی و میراث تاریخی بودیم آن هم در حالی که در نشست با دستگاه های متولی همچون جهاد کشاورزی هرمزگان و میراث فرهنگی هرمزگان آن ها دم از مجوز داشتن طرح پرورش میگو در آن منطقه می زدند اما دستگاه قضایی مردانه ایستاد و مانع از تخریب این اثر طبیعی شد. 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط