1400/04/11-16:06

آشوری: باور به تحول توأم با روحیه انقلابی از ویژگی‌های آقای اژه‌ای است

نماینده مردم هرمزگان گفت: انتصاب آقای اژه‌ای به عنوان رییس قوه قضاییه با توجه روحیات انقلابی و مصمم ایشان در ابعاد مختلف، نویدبخش تداوم تحول در دستگاه قضایی است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، محمد آشوری اظهار کرد: تداوم تحول در دستگاه قضایی با توجه به روحیات انقلابی آقای اژه‌ای در مناصب مختلف بی شک ادامه خواهد یافت و این روحیه امیدی که در مردم بواسطه برخورد با فساد در ابعاد مختلف بوجود آمده، در دوران ایشان ان‌شاالله ادامه خواهد یافت.

 

وی افزود: باور به مردم‌داری در کنار تسلط بر مناصب مختلف دستگاه قضا و تجربیات متعدد در عرصه‌های گوناگون یک سرمایه ارزشمند برای اداره دستگاه قضایی توسط ایشان است که با اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی همراه شد و تحرک و پویایی در دستگاه قضایی که منشأ حل بسیاری از مشکلات مردم شده، با همین روحیات میسر است.

 

نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت همچنین با اشاره به 6 محور مهم تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان موارد مورد انتظار از آقای اژه‌ای، خاطرنشان کرد: تحقق این موارد بخصوص تداوم سند تحول، گسترش‌ فناوری‌های نوین، بکارگیری نیروهای کارآمد و جهادی و ارتباط با مردم در ابعاد مختلف زمینه‌ساز رشد و بالندگی نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و ثمرات شیرین آن را با رضایت مردم شاهد خواهیم بود.

 

به گزارش فارس، رهبر معظم انقلاب روز گذشته با حکمی حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه منصوب کردند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط