1400/04/11-16:12

برپایی میز خدمت در ۱۸ حوزه قضایی هرمزگان

رئیس کل دادگستری و رؤسا و دادستان‌های ۱۸ حوزه قضایی هرمزگان با برپایی میز خدمت و برگزاری دیدارهای مردمی در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف به صورت همزمان، به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کردند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، رئیس کل دادگستری و رؤسا و دادستان‌های ۱۸ حوزه قضایی هرمزگان با برپایی میز خدمت و برگزاری دیدارهای مردمی در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف به صورت همزمان ، به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کردند.

 

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ، در دیدار با ۴۸ نفر از مراجعین دستگاه قضایی در بندرعباس پای درد دل آن‌ها نشست و دستورات لازم را در خصوص رسیدگی به مطالبات آنها صادر کرد.

 

همچنین به صورت همزمان با مرکز استان، رؤسا و دادستان‌های ۱۸ حوزه قضایی هرمزگان نیز با برپایی میز خدمت و برگزاری دیدار‌های مردمی در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی نمودند.

 

گفتنی است، علاوه بر دیدار آحاد مردم با رئیس کل دادگستری و مسئولین قضایی هرمزگان به صورت مستمر و طی ایام مختلف ، در یک روز از هر هفته نیز به صورت ویژه جلسه دیدار مردمی رئیس کل دادگستری و رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان در راستای عمل به سیاست‌های راهبردی قوه قضاییه، صیانت از حقوق شهروندی، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به امور قضایی شهروندان برگزار می‌شود.

 

متقاضیان دیدار مردمی با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان می‌توانند با درج مشخصات خود در سامانه نوبت‌دهی الکترونیک به نشانی: dadhrm.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط