1400/04/10-00:04

ثبت دو رکورد عیدانه در تولید در صبا فولاد خلیج فارس

در مسیر تحقق عینی به شعار امسال در اولین روزهای سال 1400 هجری خورشیدی، دو رکورد جدید در تولید شرکت صبا فولاد همزمان با نیمه شعبان رقم خورد.

به گزارش  نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، با عنایت به نام گذاری سال 1400 و اهمیت جایگاه تولید از منظر مقام معظم رهبری و بنا بر تاکید مدیرعامل محترم شرکت ، تولید و افزایش نسبی کمی و کیفیت تولید از همان ابتدای سال در دستور کار شرکت صبا فولاد خلیج فارس قرار گرفت.‌

ثبت دو رکورد عیدانه در تولید در صبا فولاد خلیج فارس

در همین راستا نیز سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد در دیدار نوروزی با کارکنان و کارگران شرکت بر لزوم تداوم جهش تولید ‌‌و ثبت افتخار آفرینی‌های عرصه تولید در شرکت تاکید کرد.

 

بنا بر این گزارش در روز نیمه شعبان و همزمان با میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و در ایام تعطیلات نوروز ، برگ زرین دیگری در کارنامه پر افتخار تولید شرکت صبا فولاد ثبت شد و رکورد تولید روزانه با ۳۸۶۷ تن و رکورد میانگین تولید در ساعت روزانه با تولید ۱۶۱ تن در ساعت به ثبت رسید.

 

ثبت این دو رکورد در عرصه تولید و حرکت به سمت تحقق شعار سال با همت والای مدیران شرکت ، پرسنل و کارگران خدوم که از روزهای ابتدایی سال و در ایام تعطیلات حضور پر رنگ داشته‌اند، به ثبت رسید.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط