1400/04/22-00:21

رضاییان پس از 10 سال از ایزوایکو رفت/ اسماعیل صادقی سکاندار جدید فراساحل شد

اسماعیل صادقی به عنوان سکاندار جدید مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) معرفی شد .

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، طی مراسمی با حضور معاون حمل و نقل ایدرو ، اسماعیل صادقی به عنوان سکاندار جدید مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) معرفی شد.

 

بهزاد اعتمادی معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در این مراسم افزایش بهره وری و تزریق انگیزه بیش از پیش و جوانگرایی در عین کارآزمودگی را از اهم سیاستهای ایدرو در فرایند جابجایی مدیران برشمرد.

 

اعتمادی اقدامات سال های اخیر ایزوایکو به ویژه در شرایط تحریم برای خدمات رسانی به ناوگان دریایی کشور را ارزشمند برشمرد و بر لزوم روزآمدسازی و افزایش کمی و کیفی قراردادهای ساخت، تعمیرات و پشتیبانی انواع شناورها از جمله شناورهای بزرگ تاکید کرد.

 

وی همچنین ساخت و تعمیر انواع سازه های دریایی از جمله تاسیسات صنایع انرژی از قبیل سکو های گازی را دستاورد مناسب ایدرو و ایزو ایکو در سالهای اخیر عنوان کرد.

 

اسماعیل صادقی که بیش از دو دهه سابقه فعالیت در حوزه صنایع دربایی و کشتی سازی دارد و از سال ۱۳۸۵ در مجموعه ایزوایکو مسولیت‌های مدیریتی داشته است.

 

معاونت مجتمع ایزوایکو ، مدیرعامل کشتی سازی عظیم گسترش ، عضویت هیات مدیره و مدیریت اجرایی در کشتی سازی‌های ندیم و بحر گسترش ( تابعه ایزوایکو) و نیز مدیریت سازه در شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا از جمله سوابق وی است.

 

در این مراسم همچنین از خدمات ده ساله رضاییان مدیرعامل سابق ایزوایکو تقدیر شد.

 

رضاییان از سال 1390 تاکنون عهده‌دار این مسؤولیت بود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط