1400/04/24-23:22

اعلام آمادگی فولاد هرمزگان در حمایت از ورزش حرفه‌ای

استاندار هرمزگان در دیدار با رئیس مجمع شرکت فولاد هرمزگان گفت: ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی و حمایت از ورزش، توقع و مطالبه مردم و مسؤولان هرمزگان از صنایع و بنگاه‌های اقتصادی فعال در این استان است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، فریدون همتی در دیدار با حمیدرضا عظیمیان رئیس مجمع شرکت فولاد هرمزگان، عنوان کرد: ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از ورزش، توقع و مطالبه مردم و مسئولان هرمزگان از صنایع و بنگاه‌های اقتصادی فعال در این استان است.

 

استاندار هرمزگان بر لزوم حمایت گسترده شرکت فولاد هرمزگان از ورزش استان در راستای حضور تیم‌های ورزشی هرمزگان در مسابقات لیگ های سراسری کشور با کمک و تقویت شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان تاکید کرد.

 

وی ادامه داد: شرکت فولاد هرمزگان تاکنون کمک های خوبی در این زمینه داشته است و انتظار داریم این اقدامات توسعه یابد.

 

استاندار هرمزگان با اشاره به تاسیس شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان، با سهامداری صنایع بزرگ استان از جمله فولاد هرمزگان، بر لزوم حمایت شرکت فولاد هرمزگان از این شرکت فرهنگی ورزشی در راستای تقویت فعالیت‌های آن تاکید کرد و افزود: این شرکت فرهنگی ورزشی در زمینه استعدادیابی و همچنین باشگاه داری حرفه‌ای با حمایت از حضور تیم های ورزشی استان هرمزگان در لیگ های سراسری کشور، فعالیت خواهد کرد.

 

همتی تصریح کرد: باید تفاهم‌نامه ای با محوریت حمایت شرکت فولاد هرمزگان از ورزش استان هرمزگان، در قالب شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان، امضا و مبادله شود.

 

حمیدرضا عظیمیان رئیس مجمع شرکت فولاد هرمزگان هم در این دیدار حمایت خود را برای تقویت و پشتیبانی از ورزش هرمزگان اعلام کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط