1400/05/07-23:41

فعالیت بیمارستان جی‌جیان قشم از سر گرفته شد

فعالیت بیمارستان جی جیان قشم که برای ساعاتی متوقف شده بود، امروز جمعه از سر گرفته شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مهدی زارعی شامگاه امروز در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: فعالیت بخشی از بیمارستان جی‌جیان قشم بعد از ظهر روز گذشته(6مرداد) حدود چهار ساعت دچار وقفه شد.

 

وی با اشاره به فعالیت مستمر بخش دیالیز این بیمارستان، افزود: وقفه خدمات‌رسانی در قسمت ویزیت درمان و به علت خستگی شدید و نبود کادر درمان رخ داد که بلافاصله پیگیری‌های لازم انجام و خدمات‌دهی بیمارستان جی‌جیان به روال طبیعی برگشت.

 

زارعی ادامه داد: خدمات این بیمارستان به مراجعان مستمرا مورد پایش قرار دارد و بازدید میدانی ساعت 20 شامگاه امروز نیز از عدم وجود مشکل در فرآیند خدمات‌رسانی حکایت دارد.

 

وی اضافه کرد: تنها در بعد از ظهر امروز 60 بیمار مشکوک به کرونا به بیمارستان جی‌جیان مراجعه و خدمات لازم را دریافت کرده‌اند و آن دسته از بیمارانی که دارای شرایط حاد باشند بلافاصله به بیمارستان پیامبر اعظم(ص) منتقل می‌شوند.

 

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم گفت: درخواست‌هایی جهت واگذاری این بیمارستان به سازمان منطقه آزاد قشم تسلیم شده که پس از بررسی‌های فنی-تخصصی لازم، هیئت مدیره سازمان در خصوص آن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

زارعی افزود: به هیچ وجه تعطیلی بیمارستان جی‌جیان در دستور کار نبوده و نیست و درخواست‌های واگذاری نیز با حساسیت بالای فنی و تاکید بر منافع مردمی و تسهیل خدمات‌دهی مورد بررسی و اعلام نظر قرار خواهند گرفت. 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط