1400/05/09-08:38

استقبال بالا از واکسیناسیون در جزایر/ 80 درصد افراد بالای 18 سال در لارک واکسینه شدند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن تقدیر از تلاش تیم سلامت جزیره لارک گفت: جمعیت بالای ۱۸ سال جزیره لارک ۳۵۰ نفر است که بیش از ۸۰ درصد گروه هدف در این جزیره علیه کرونا واکسینه شده اند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، حمید رضا بهزادی عنوان کرد: جمعیت بالای ۱۸ سال جزیره لارک ۳۵۰ نفر است که بیش از ۸۰ درصد گروه هدف در این جزیره علیه کرونا واکسینه شده اند.

 

وی با تشکر از مردم فهیم جزیره لارک به جهت شرکت به موقع در طرح واکسیناسیون افزود: روند اجرای طرح واکسیناسیون کرونا در جزایر لارک و هنگام تا واکسینه شدن تمام افراد گروه هدف ادامه خواهد داشت.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم همچنین حضور مردم مسئولیت پذیر جزیره هنگام، در طرح واکسیناسیون کرونا را قابل قبول خواند و اظهار کرد: از جمعیت ۴۰۲ نفری بالای ۱۸ سال جزیره هنگام، بیش از ۶۹ درصد افراد علیه کرونا واکسینه شده اند و این طرح تا پایان واکسیناسیون گروه هدف با تلاش تیم سلامت در این جزیره نیز ادامه خواهد داشت.

 

 دکتر بهزادی رعایت شیوه نامه های بهداشتی را یک مسئولیت اجتماعی دانست و عنوان کرد: بهترین راه برون رفت از این شرایط بحرانی، رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور پر رنگ مردم برای دریافت واکسن بر اساس اولویت‌های اعلام شده، می‌باشد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط