1400/05/14-22:34

بندرلنگه در بحرانی ترین وضعیت کرونایی

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه گفت: متاسفانه شهرستان بندرلنگه در بحرانی ترین وضعیت کرونایی قرار دارد.

 به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، دکتر مرتضی سالمی اظهار کرد: متاسفانه شهرستان بندرلنگه در بحرانی ترین وضعیت کرونایی قرار دارد.

 

وی افزود: بیش از ۱۵۰ بیمار اکنون در بیمارستان این شهرستان بستری است و 1300 بیمار نیز در قرنطینه خانگی قرار دارند و روزانه بیش از 150 بیمار جدید شناسایی می‌شود.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه با بیان این که تمام بخش‌های جدید و قدیم کویید در این بیمارستان پر شده است و هر روز نیز بر شمار بیماران بدحال و در آی‌سی‌یو اضافه می‌شود، خاطرنشان کرد: با کمبود شدید نیروی پرستار و فشار کاری زیاد به کارکنان شاغل مواجهیم و در مجموع شرایطی رقم زده شده که این روزها شاهد بحرانی ترین وضعیت کرونا در یک سال گذشته در بندرلنگه باشیم. 

 

سالمی عنوان کرد: علیرغم تمام این مشکلات، مدیریت این بحران به گونه ای در حال انجام است که با افزودن فضا، نیرو و تخت جدید، هیچ فرد نیازمندی بدون خدمت نماند و کیفیت خدمات مخدوش نشود. بدین منظور در حال حاضر بخش جدیدی با ظرفیت بستری ۵۰ بیمار جدید در فضای پارکینگ بیمارستان در حال احداث است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه خاطر نشان کرد: در چنین شرایطی تقاضای کادر بهداشت و‌درمان از عموم مردم و مسئولان این است که تا زمان عادی شدن شرایط، اجازه برگزاری هیچگونه مراسم و تجمعی در شهرستان صادر نشود و با ناقضان قوانین، برخورد جدی صورت گیرد تا بیش از این شاهد جان باختن عزیزانمان نباشیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط