1400/05/27-13:34

بازدید رئیس کل دادگستری هرمزگان از زندان مرکزی بندرعباس

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در بازدید از زندان مرکزی بندرعباس، پرونده‌های قضایی مددجویان را بررسی کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، علی صالحی ، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در بازدید از زندان مرکزی بندرعباس، پرونده‌های قضایی مددجویان را بررسی کرد. همچنین رئیس کل دادگستری استان هرمزگان پس از بازدید از  بندهای مختلف ندامتگاه بندرعباس و ملاقات چهره به چهره با مددجویان، ضمن رسیدگی به درخواست های مطرح شده ، دستورات لازم را در خصوص ارائه خدمات رفاهی به زندانیان و رعایت پروتکل های بهداشتی صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه هدف از این بازدید را اجرای دستورات ریاست محترم قوه قضاییه در خصوص پالایش و بررسی پرونده‌های زندانیان، ارتقاء و بهبود وضعیت نظام زندانبانی و تعیین تکلیف پرونده‌های دارای بازداشتی موقت عنوان کرد. 

 

علی صالحی بر ارتقای سطح کیفی امکانات رفاهی زندانیان نیز تأکید کرد و گفت: باید شرایط مناسب برای ارائه آموزش های لازم و بازاجتماعی شدن زندانیان نیز در تمامی زندان ها و ندامتگاه ها فراهم شود.

در حاشیه این بازدید که دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس، مدیر کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان هرمزگان و تعدادی از قضات شعب اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس نیز حضور داشتند، رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان در مراسم عزاداری دهه محرم در جمع زندانیان شرکت کردند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط