1400/05/30-23:11

انتصاب در آلومنیوم جنوب در وقت اضافه و روز تعطیل!

مدیرعامل صنایع آلومینیوم جنوب در آخرین لحظات کاری دولت دوازدهم برکنار شد و مدیری که ناجی این مجتمع بشمار می‌رفت، جای خود را به یک انتصاب مشکوک در وقت اضافه داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، در حالی که دولت روحانی در وقت اضافه میان تعویض دو دولت قرار دارد اما انتصاب‌های مشکوک و معنادار در این زمان ممکن است با اغراض سیاسی و قرار دادن دولت جدید در عمل انجام شده، صورت گیرد.

امروز عبداله نژاد مدیرعامل آلومینیوم جنوب (واقع در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان - لامرد) که گفته می‌شود در طول ۱۶ ماه مسئولیت مدیرعاملی این شرکت توانسته بود ظرفیت تولید این کارخانه را به ۱۷۵ هزار تن برساند و بدون هیچگونه سرمایه در گردشی، تامین و تولید را استمرار و ارتقا دهد و 1500 شغل در این مجتمع ایجاد کند، برکنار و مهدی زحمتکش را جایگزین وی کردند.

 

عبدالله نژاد مدیرعامل برکنار شده آلومنیوم جنوب

بسیاری مشیِ عبدالله نژاد در عدم همراهی با برخی سیاست‌های نادرست اقتصادی دولت روحانی و مواضع سیاسی وی در حمایت از دولت جدید را عامل این برکناری در وقت اضافه عنوان و معارفه زحمتکش در روز تعطیل را ناشی از شتاب سیاسی برای انجام سریع‌تر این انتصاب عنوان می‌کند.

 

مهدی زحمتکش مدیرعامل جدید که در روز تعطیل معارفه شد

تغییرات در راس بخش‌های اقتصادی کشور در این روزهای برگزاری رای اعتماد آنهم با شتاب و دخالت برخی سیاسیون، ضرورت صدور دستوری ویژه از سوی معاون اول دولت آیت الله رییسی در جلوگیری از عزل‌ و نصب‌ها تا انتخاب و معارفه وزرای جدید را دوچندان ساخته است تا مبادا دولت در آغاز بکار خود با مجموعه‌ای از مدیرانی مواجه باشد که بدلیل تازه انتصاب بودن، هزینه‌های تغییر را به دولت تحمیل کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط