1400/08/26-20:23

اعزام تجهیزات مهندسی زیرساخت خلیج فارس به مناطق زلزله‌زده فین

مدیرعامل شرکت زیرساخت خلیج فارس از اعزام اکیپ‌های فنی، مهندسی شرکت تامین و توسعه زیر ساخت خلیج فارس به مناطق زلزله زده فین خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، بدنبال وقوع زلزله شدید در بندرعباس و مناطق روستایی که باعث تخریب و خسارات به اماکن مسکونی و زیر ساختهای عمومی شد،  شرکت تامین و توسعه زیر ساخت خلیج فارس با اعزام اکیپ‌های متعدد فنی، مهندسی حضوری پررنگ در آوار برداری و مرمت این مناطق دارند.

 

شهروز شجاعی مدیر عامل شرکت زیر ساخت خلیج فارس با اعلام این مطلب اظهار داشت: از همان ساعات اولیه وقوع زلزله با آماده باش  به مجموعه فنی، مهندسی و ترابری شرکت، آمادگی کامل خود را جهت کمک به مناطق آسیب دیده اعلام کرده و پس از هماهنگی با مسئولین، بلافاصله تیمهای فنی و مهندسی شرکت متشکل از نیروی انسانی و ماشین آلات سنگین شامل لودر، بیل مکانیکی، کامیون حمل بار و... را به مناطق مختلف و روستاهای زلزله زده اعزام کردیم که از آن‌زمان تا کنون به شکل جهادی و شبانه روزی در حال فعالیت بدون وقفه می باشند و تا زمانی که لازم باشد در این مناطق زلزله زده حضور خواهند داشت.

 

وی همچنین با اعلام اینکه وضعیت تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس کماکان در حالت پایدار است، افزود: علی رغم شدت زلزله و برخی خسارات جزیی، خوشبختانه با تلاش مجموعه پرسنل تصفیه خانه  فعالیت این مجتمع روال عادی و به شکل پایدار در جریان است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط