1400/09/02-19:33

رشد ۵۷ درصدی سفرهای دریایی در بنادر مسافری هرمزگان

مدیربنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از جابجایی بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار مسافر و گردشگر در بنادر مسافری مرکز استان خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حمید رضا محمد حسینی امروز اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار مسافر و گردشگر در بنادر مسافری استان جابجا شده‌اند که عمده آن از بندر شهید حقانی بندرعباس بوده است.

 

وی افزود: این میزان نسبت به سال گذشته که متاثر از شیوع ویروس کرونا شاهد محدودیت و ممنوعیت تردد بوده‌ایم، رشد۵۷ درصدی را نشان می‌دهد.

 

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته با اپیدمی ویروس کرونا و نیز مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مراقبتی، تردد بین جزایر مرکز هرمزگان با محدودیت های همراه بود.

 

محمدحسینی با تاکید بر اینکه رعایت ضوابط و دستور العمل های بهداشتی کرونا همواره در دستور کار قرار دارد، گفت: تردد در بنادر مسافری مرکز هرمزگان مستلزم  استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی است.

 

بندر شهید حقانی و بندر هرمز از بنادر مسافری زیر مجموعه بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان هستند که سالانه پذیرای خیل عظیمی از مسافران و گردشگران به مقصد جزایر قشم، هرمز و لارک است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط