1400/09/02-13:37

160 واحد بازسازی شده سیل جاسک توسط سپاه تحویل مردم می‌شود

مسؤول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: 160 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل جاسک در سال 98، اکنون بازسازی شده و توسط سپاه تحویل مردم می‌شود.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، یاسین باوقار اظهار کرد: یکی از کارویژه‌های گروه‌های جهادی بسیج در مناطق آسیب دیده از خسارات طبیعی، کمک به مردم برای بازگشت به زندگی معمول خویش است.

 

وی افزود: نیروهای جهادی در جاسک ۱۶۰ واحد مسکونی مردم را که در منطقه گابریک در سال ۹۸ در اثر سیل آسیب دید، بازسازی کرده‌اند که در این هفته که به نام بسیج نام‌گذاری شده به صاحبان آنان تحویل خواهد شد.

 

مسؤول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان این که هم اکنون نیز 50 گروه جهادی در منطقه زلزله‌زده فین در حال فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: همچنین افتتاح سایر پروژه‌های گروه‌های جهادی در مناطق آسیب دیده اعم از پروژه‌های راهسازی در منطقه کوشای احمدی، آبرسانی و برق رسانی به مناطق مختلف، افتتاح پروژه‌های منازل مددجویان کمیته امداد، ارائه تسهیلات ۴ درصدی به مشاغل خرد و خانگی، افتتاح‌های کارگاه‌های کوچک در حوزه اشتغالزایی، اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق دور افتاده از برنامه‌های بسیج سازندگی استان در هفته بسیج خواهد بود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط