1400/09/03-22:04

اعزام 100 گروه جهادی تازه‌نفس به مناطق زلزله‌زده فین

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: 100 گروه جهادی تازه نفس به مناطق زلزله‌زده فین اعزام شده‌اند تا در مأموریت‌های جدید بخصوص در زمینه بازسازی مشارکت کنند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حسن صنعتکاران امشب در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای مرکز خلیج فارس اظهار کرد: تشکیل گروه های جهادی در محلات توانسته بسیاری از نیازهای محرومان را در دل محلات رفع کند و حتی در عرصه‌های استانی و فرااستانی نیز ما از این ظرفیت‌ها بهره گرفته‌ایم.

 

وی به حضور گروه‌های جهادی در مناطق مختلف بحرانی کشورمان از جمله به حضور در مناطق سیل زده کارون، سی سخت و مناطق زلزله‌زده فین بندرعباس اشاره و خاطرنشان کرد: در دل محلات نیز شاهد تلاش برای رفع محرومیت‌ها هستیم.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: در محلات بسیجیان در حوزه تأمین امنیت محله نیز کارهای خوبی انجام داده‌اند و قرارگاه‌های تحول محلات حتی در زمان بروز بحران نیز توان و ظرفیت امداد رسانی را نیز دارند.

 

صنعتکاران ادامه داد: در بلایا و بحران‌ها نیز این قرارگاه‌های تحول محلات پای کار حل مشکلات مردم هستند و این بروزآوری آموزش‌ها و تجهیزات و مأموریت‌ها یکی از مولفه‌های مهم قدرت و توان این تیم‌های جهادی برآمده از قرارگاه‌های تحول محلات است.

 

وی بیان داشت: 100 گروه جهادی تازه نفس جدید نیز ساماندهی شده و به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد (ع) اضافه کرد: بسیج به عنوان زاده انقلاب و برآمده از حاکمیت وظیفه دارد که در همه سختی‌ها کنار مردم باشد و از همان آغازین لحظات زلزله، گروه‌های جهادی توانمند و خودکفا در گام اول وارد عمل شدند.

 

سرهنگ صنعتکاران با بیان این که در عرصه کمک‌های اولیه، بسیج سازندگی، ارزیابی خسارات، گروه‌های پزشکی و ... شاهد حضور گروه‌های جهادی در صحنه هستیم، اضافه کرد: قدرت تاب آوری گروه‌های جهادی بسیار بالاست و جوانان با جدیت و استمرار در صحنه حضور دارند و همین مولفه سبب شده بتوانیم خدمات مناسبی از این ناحیه به مردم ارائه دهیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط