1400/09/04-22:52

بازدید میدانی محسن رضایی از مناطق زلزله‌زده فین

معاون اقتصادی رییس جمهور بعد از ظهر امروز در مناطق زلزله‌زده فین هرمزگان در گیشان غربی حضور یافت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار گرفت.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور بعد از ظهر امروز در ادامه سفر به هرمزگان در مناطق زلزله‌زده گیشان غربی در بخش فین شهرستان بندرعباس حضور یافت.

 

وی در جمع مردم زلزله‌زده منطقه گیشان غربی گفت: رییس جمهور پس از سفر آقای مخبر به هرمزگان به من گفتند که حتما در سفری که به هرمزگان دارید علاوه بر کارهای اقتصادی و موضوعات اقتصادی سری به مردم مناطق زلزله زده هم بزنید.

 

معاون اقتصادی رییس جمهور با اشاره به بازدید میدانی خود و گفت‌وگو با مردم این منطقه، بیان داشت: خسارات زلزله گسترده بوده اما کار و تلاش برای احداث ساختمان‌های جدید در جریان است.

رضایی به قطع آب برخی چشمه‌های منطقه اشاره و گفت: باید آبرسانی انجام و فکری به حال نگهداری دام این عزیزان و خانواده‌هایی که دام از دست داده‌اند نیز بشود.

 

وی از اقدامات بسیج، گروه‌های جهادی، سپاه، هلال احمر و استانداری و بنیاد مسکن قدردانی کرد و بیان داشت: ما در مرکز باید سریع‌تر پیگیر اعتبارات ویژه‌ای شویم چرا که اکنون از منابع استانداری در حال هزینه‌کرد هستند تا زمان را از دست ندهیم.

 

معاون اقتصادی رییس جمهور همچنین گفت: خطر بزرگی از سر مردم عزیز این منطقه گذشته ولی مسأله خانه‌ها، دام و بازگشت زندگی مردم به آرامش گذشته کاری است که باید دنبال کنیم و نباید با یک سفر و یک دلسوزی منطقه را رها کرد و دولت مصمم به حل مشکلات مردم است.

عکس‌ها: مهرداد امیرزاده

نظرات

captcha

اخبار مرتبط