1400/09/08-13:54

750 خودروی ضبط شده از قاچاقچیان مواد مخدر در هرمزگان به فروش رسید

دادستان بندرعباس گفت: امسال حدود ۷۵۰ دستگاه خودروهای ضبط شده از پرونده‌های مواد مخدر به فروش رسیده و هیچ خودروی ورودی قبل از سال ۹۸ در پارکینگ وجود ندارد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در راستای اجرای دستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در تعیین تکلیف وسائل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در پرونده‌های مواد مخدر از پارکینگ این وسائل نقلیه در بندرعباس بازدید کرد.

 

مجتبی قهرمانی در جریان این بازدید اظهار داشت: امسال حدود ۷۵۰ دستگاه فروش داشته‌ایم و هیچ خودروی ورودی قبل از سال ۹۸ در پارکینگ وجود ندارد.

 

وی در ادامه افزود: همه ورودی های مربوط به سال ۹۷ و قبل از آن تعیین تکلیف شده‌اند و به زودی ۱۷۰ دستگاه خودروی مصادره‌ای را نیز به مزایده می‌گذاریم.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان تصریح کرد: در مزایده ماه گذشته با یک برنامه ریزی ویژه حدود ۵۴۰ دستگاه از خودروهای ضبط شده در پرونده‌های مواد مخدر به فروش رسیده است.

 

رئیس قوه قضائیه در دستوری خطاب به دادستان کل کشور برای تسریع در تعیین تکلیف وسائل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در پرونده‌های مواد مخدر از وی خواسته بود تا از طریق دادستان‌ها از محل نگهداری خودرو‌ها بازدید به عمل  آید و ضمن تسریع در تعیین تکلیف نهایی آنها، گزارش اقدامات صورت گرفته نیز ارائه شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط