1400/09/14-16:17

منطقه یکم نداجا میزبان مسابقات قایقرانی کشوری

بمناسبت گرامیداشت سالروز نیروی دریایی راهبردی ارتش، مسابقات کشوری قایقرانی به میزبانی منطقه یکم امامت نداجا، برگزار و در پایان تیم های ملوان تهران ، ملوان بندرانزلی و ملوان بندرعباس به ترتیب اول تا سوم شدند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مسابقات قایقرانی به مناسبت گرامیداشت سالروز نیروی دریایی راهبردی ارتش توسط تربیت بدنی منطقه یکم امامت نیروی دریایی بندرعباس با همکاری مدیریت تربیت بدنی نداجا، سازمان تربیت بدنی آجا و فدراسیون قایقرانی کشور برگزار شد.

این مسابقات که به مسافت تقریبی ۳۵ کیلومتر حدّفاصل بندر عباس - جزیره قشم و بالعکس به مدت ۵ روز و با شرکت ۲۱ تیم از سازمان‌های لشکری، ۶ تیم نداجا، یک تیم از نیروی زمینی ارتش، یک تیم از نیروی هوایی ارتش، دو تیم از سپاه پاسداران، یک تیم از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و یک تیم از وزارت دفاع و ۹ تیم از استان های مختلف کشور برابر اعلام فدراسیون قایقرانی، در منطقه یکم امامت نیروی دریایی راهبردی ارتش برگزار شد.

 

استقرار قایقرانان در مجاورت با ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آبهای خلیج فارس و تنگه هرمز جلوه خاصی به این مسابقات بخشیده بود.

در پایان تیم های ملوان تهران، ملوان بندرانزلی و ملوان بندرعباس به ترتیب اول تا سوم شدند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط