1400/10/12-15:11

پیکر پاک سه شهید گمنام وارد هرمزگان شد

هرمزگان همزمان با ایام فاطمیه و در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی پیکر سه شهید گمنام از طریق فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس با استقبال با شکوه مردم ، استاندار، معاون سیاسی استاندار هرمزگان ومقامات لشکری و استانی وارد هرمزگان شدند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، همزمان با سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) پیکر مطهر ۱۰۰ شهید گمنام در ۲۰ استان کشور تشییع و به خاک سپرده می‌شوند که استان هرمزگان امروز میزبان سه تن از این شهدا شده است.

 

در آیین رسمی استقبال از پیکر سه شهید گرانقدر در هرمزگان علاوه بر مهندس دوستی استاندار هرمزگان، فرماندهان نظامی، مسوولان اجرایی استان و شهر بندرعباس نیز حضور داشتند. 

 

 پیکر ۲ شهید گمنام ۲۱ساله و ۲۴ ساله از منطقه عملیاتی شرق دجله مربوط به عملیات بدر و یک شهید گمنام ۱۷ ساله از منطقه عملیاتی شلمچه که در عملیات کربلای ۵ تفحص شده است، پنجشنبه ۱۶ دی ماه از میدان شهید دباغیان شهر بندرعباس با دود اسپندها و پخش گلاب بر روی دستان آحاد مردم به سمت جایگاه ابدیشان هدایت می شود و جوانان دین مدار هم با صلوات شهدا را تا مسجد جامع  بدرقه خواهند کرد. پس از آن نیز نماز به امامت نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس اقامه و هم چنین منبر آیت الله عابدی و مداحی‌ آقایان میرداماد و شهابی برگزار خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط