1399/12/24-00:21

معتمدان هیأت اجرایی انتخابات شوراها در بندرعباس مشخص شدند

معتمدان هیأت اجرایی انتخابات شوراها در بندرعباس مشخص شدند

معتمدان 8 نفره هیأت اجرایی انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان بندرعباس مشخص شدند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، ترکیب 8 نفره معتمدان هیأت اجرایی انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان بندرعباس مشخص شد.

دکتر عبدالحمید معنایی، محمد عسکری زاده، علی آشوری زاده، حمید رضا محمد حسینی تختی، حمید ساعدپناه، محرم امانی، محمد آرامش و فخرالدین هاشمی ترکیب 8 نفره معتمدان هیأت اجرایی انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان بندرعباس را تشکیل می‌دهند.

همچنین همین ترکیب به همراه حمزه رادمنش ترکیب معتمدان هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری را در شهرستان بندرعباس را تشکیل می‌دهند.

به گزارش فارس،  بمنظور برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر ، هیأت اجرایی شهرستان به ریاست فرماندار و عضویت رئیس اداره ثبت احوال ، رئیس آموزش و پرورش و هشت نفر از معتمدان در محدوده شهرستان تشکیل می شود و برای تعیین هشت نفر معتمدان هیأت اجرایی، فرماندار 30 نفر از معتمدان اقشار مختلف مردم از کلیه شهرهای محدوده شهرستان را انتخاب و از آنان دعوت به عمل می آورد و آنان در میان خود، ترکیب 8 نفره‌ای را بر می‌گزینند که به همراه فرماندار ترکیب 11 نفره‌ای را تشکیل می‌دهند که زمام برگزاری انتخابات را بر عهده خواهند داشت و ترکیب عوامل اجرایی و محل استقرار صندوق رای و ... را مشخص می‌کنند و تأیید صحت انتخابات نیز در بخشی از فرآیند آن بر عهده هیأت‌های اجرایی است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط