1400/03/26-16:47

انصراف «عارفانه» مهرعلیزاده/ از کسی اعلام حمایت نشد!

گفته می‌شود که امروز محسن مهرعلیزاده قرار بود در نشست خبری متن بیانیه انصراف خود را نیز در حاشیه این نشست منتشر کند، اما طبق گفته اعضای ستاد او قرار نیست مهرعلیزاده در متن بیانیه کناره‌گیری خود نامی از عبدالناصر همتی ذکر کند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، محسن مهرعلیزاده معاون رئیس دولت اصلاحات و نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بامداد امروز (چهارشنبه 26 خرداد ماه) طی نامه‌ای به وزارت کشور از ادامه رقابت‌ها کناره‌گیری کرد.

 

بر پایه این خبر، محسن مهرعلیزاده پس از نتیجه قطعی جبهه اصلاحات ایران مبنی بر عدم حمایت از یک نامزد متن انصراف خود را تهیه و رسانه‌ای کرد.

 

نکته قابل توجه این است که محسن مهرعلیزاده تا زمان نگارش این خبر هنوز اعلام نکرده است که به نفع همتی کناره‌گیری کرده است یا خیر. 

 

یک عضو ستاد مهرعلیزاده درباره چرایی اعلام نشدن کناره‌گیری وی به نفع همتی گفت: ما نمی‌خواهیم تجربه سال 92 مجددا تکرار شود. آقای عارف را از صحنه رقابت‌ها کنار گذاشتند بدون اینکه ائتلافی شکل بگیرد و سهم اصلاح‌طلبان در دولت مشخص شود.

 

همتی نیز اکنون بدون هیچگونه حمایت رسمی از سوی مهرعلیزاده طی نامه‌ای از او تشکر کرده و گفته که مسئولیتش را سنگین‌تر کرده است.

 

گفته می‌شود که امروز قرار بود محسن مهرعلیزاده نشست خبری برگزار و متن بیانیه انصراف خود را نیز در حاشیه این نشست منتشر کند، اما طبق گفته اعضای ستاد او قرار نیست مهرعلیزاده در متن بیانیه کناره‌گیری خود نامی از عبدالناصر همتی ذکر کند.

 

سال 92 نیز محمدرضا عارف دقایق پایانی رقابت‌ها از ادامه رقابت‌ها کناره‌گیری کرد اما در متن بیانیه خود اعلام نکرد که از حسن روحانی حمایت می‌کند.  

نظرات

captcha

اخبار مرتبط