1400/05/09-23:55

بازدید 8 ساعته پژمانفر از خط لوله گوره - جاسک در غرب هرمزگان

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: بخشی‌هایی از پروژه با عجله اجرا شده و در شن ریزی، دقت در جای‌گزاری لوله‌ها را نیز شاهد بودیم که بررسی‌ها را طی فردا نیز در مناطق شرقی استان هرمزگان انجام خواهیم داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر که به منظور بازدید از روند اجرایی خط گوره - جاسک به هرمزگان سفر کرده است، پس از بازدید 8 ساعته از نقاط مختلف عبور این خط لوله از مناطق غربی استان هرمزگان اظهار کرد: کمیسیون اصل 90 مجلس مأموریت بررسی طرز کارهای دستگاه‌های مختلف را بر اساس شکایات را بر عهده دارد و گزارش آن بررسی‌ها را در صحن علنی بیان و به دستگاه قضایی ارائه می‌کند.

 

وی افزود: شکایتی به کمیسیون اصل 90 مبنی بر طرز کار وزارت نفت در اجرای با عجله خط انتقال گوره - جاسک رسیده بود که این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و گزارشی در صحن علنی مجلس قرائت کردیم و نامه‌ای نیز به رییس جمهور به منظور به تأخیر انداختن افتتاح این پروژه نیز نوشته شد اما بی توجه به این هشدارها، پروژه را افتتاح کردند.

 

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان این که امروز بازدیدی از این خط لوله داشتیم تا ابعاد مختلف موضوع بررسی و موضوعات مطرح شده پیرامون احتمال بروز تخلف و عجله در اجرای این پروژه روشن شود، اضافه کرد: عمده نگرانی‌ها معطوف به اجرای مناسب پروژه به منظور حفظ کیفیت و طول عمر آن است تا بتواند مدت هرچه بیشتری در خدمت اقتصاد کشور باشد.

 

 

پژمانفر تصریح کرد: بخشی‌هایی از پروژه با عجله اجرا شده و در شن ریزی، دقت در جای‌گزاری لوله‌ها را نیز شاهد بودیم که بررسی‌ها را طی فردا نیز در مناطق شرقی استان هرمزگان انجام خواهیم داد.

 

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان نیز که در این بازدیدها، پژمان‌فر را همراهی می‌کرد با تقدیر از دقت‌نظر کمیسیون اصل 90 در بررسی دقیق این پروژه، حاصل این ارزیابی‌ها و نظارت‌های مجلس را تقویت اجرای پروژه‌ها و صیانت از بیت المال برشمرد و عنوان کرد: دقت در اجرای پروژه‌های ملی در ایفای نقش آنها در اقتصاد ملی نیز موثر است و لذا نظارت مجلس در این راستا می‌تواند به بهبود کیفیت در اجرای این پروژه‌ها بیانجامد.

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط